Gündem Haberleri

  Milletvekilinin yasak aşkı

  Hürriyet Haber
  06.09.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP Antalya Milletvekili Bekir Kumbul'un 6 yıldır birlikte yaşadığı Ayşe Toprak'tan 8 aylık Ayşegül adlı kızı olduğu ortaya çıktı.

  Antalya'da günün konusu

  CHP'li Kumbul'un SSK Antalya Hastanesi'nde başhekimlik yaptığı dönemde tanıştığı iaşe memuru Ayşe Toprak ile yaşadığı yasak aşk Antalya'da günün konusu oldu. 28 yıl önce okulda tanışıp evlendiği eşi Dr. Nurhan Hanım'dan boşanmak için 1991'de dava açan Kumbul, eşinden ayrı yaşamaya başladı. 3 çocuk babası Bekir Kumbul, 1992’de Ayşe Toprak’la tanıştı. İki sevgili Lara Semti’ndeki Hekimköy Sitesi 14 No’lu dublex daireye yerleşti.

  Ankara'ya taşındılar

  Kumbul, milletvekili olduktan sonra sevgilisi Ayşe Toprak'ın tayinini Ankara'ya aldırdı. Bu yılın başında ise Ayşe Toprak, Ankara Interhospital Hastanesi'nde kız bebek dünyaya getirdi. Kumbul, ilişkinin yıllardır bilindiğini belirterek, ansızın gündeme getirilişinin maksatlı olduğunu ileri sürdü. Bekir Kumbul, 8 aylık kızı Ayşegül'ü kendi nüfusuna kaydettirdiğini de belirtti.

  Bunu herkes biliyor

  Resmi nikâhlı eşiyle evliliğinin fiilen bittiğini vurgulayan Kumbul şöyle konuştu: ‘‘7 yıl önce açtığım davayı mahkeme reddetti. 3 yıl hukuki bekleme süresi varmış. Yine dava açtım, duruşmalar sürüyor. Bu durumumu Antalya'da herkes bilir. Bu birliktelik kişinin özelidir. Seçimlerde adaylığımı etkileyip etkilemeyeceğini de seçmen sandıkta gösterir.’’ Doktor Nurhan Kumbul ise ilişkinin ortaya çıkması üzerine ayrı evlerde yaşamaya başladıklarını ancak boşanmak istemediğini söyledi.

  Başhekimken tanıştı

  CHP Antalya Milletvekili Bekir Kumbul'un birlikte yaşadığı Ayşe Toprak'tan 8 ay önce bir kızı oldu. Ayşegül adı verilen bebeği Kumbul nüfusuna kaydettirdi. Sevgilisi ile başhekimlik yaptığı dönemde tanıştığını belirten Kumbul, resmi nikâhlı eşi ile evliliğinin yıllar önce bittiğini söyledi.

  Aşkları plakada

  Kumbul ile Toprak 1992 yılında tanıştıktan sonra Lara semtindeki dublex villada yaşamaya başladılar. Kumbul aşkını otomobilinin plakasına da yansıttı. 07 AB 562 nolu plakadaki harfler iki sevgilinin isimlerinin baş harfleriydi.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı