Gündem Haberleri

  Milletvekili kayıtları devam ediyor

  (ANKA)
  27.07.2007 - 21:29 | Son Güncelleme:

  23. Dönem Milletvekilleri TBMM'ye gelerek kayıt işlemlerini yapmaya devam ediyorlar. Bugüne kadar 124 milletvekili kayıt işlemlerini tamamladı.

  Kayıt yaptıran milletvekilleri arasında MHP'liler çoğunlukta bulunuyor.

  Deniz Bölükbaşı, Mithat Melen, Mehmet Şandır, Oktay Vural, Gürcan Dağdaş, Ali Uzunırmak, Kürşat Atılgan, Şenol Bal, Akif Akkuş ve Kemalettin Nalcı da kayıt yaptıranlar arasında yer aldı.

  AKP’den işlemlerini tamamlayan bazı milletvekilleri arasında Sadık Yakut, Ahmet İyimaya, Aşkın Asan ve Faruk Koca, Murat Mercan, Soner Aksoy, Mikail Aslan, Zeki Ergezen de kayıt yaptırırken, Nevzat Pakdil, Hamza Yerlikaya, Ramazan Başak ve Sebahattin Karakale bulunuyor.

  CHP’den Tacidar Seyhan, Kemal Kılıçdaroğlu, Recai Birgün, Mustafa Vural TBMM’ye gelerek kayıtlarını yaptıranlar arasında yer aldı.

  Bu arada, 22 Temmuz Milletvekili Genel Seçimlerinde Meclis'e giren milletvekilleri hafta sonu da kayıt ve kabul işlemlerini yaptırabilecekler.

  TBMM İletişim Daire Başkanlığı'ndan yapılan açıklamaya göre hafta başından buyana yapılan milletvekili kayıt ve kabul işlemleri 28 Temmuz Cumartesi ve 29 Temmuz Pazar günleri de devam edecek. Milletvekilleri saat 9.30 ile 18.30 saatleri arasında kayıt işlemlerini yaptırabilecekler.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı