Gündem Haberleri

  Mick ninni söylüyor

  Hürriyet Haber
  14.03.1998 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Efsanevi rock grubu Rolling Stones'un solisti Mick Jagger ve karısı ünlü süper model Jerry Hall, şu günlerde dördüncü kez bir bebek büyütmenin tadını çıkarıyorlar. 21 yıldır birlikte yaşayan ve 8 yılık evli olan çift, Londra'nın lüks semtlerinden Richmond'daki villasının kapılarını Almanya'nın en çok okunan haftalık dergilerinden Bunte'ye açtı.

  MIck Jagger ve Jerry Hall, Richmond'daki muhteşem villalarında 13 yaşındaki büyük kızları Elizabeth, 12 yaşındaki oğulları James, 6 yaşındaki küçük kızları Georgia ve henüz 3 aylık küçük oğulları Gabriel ile mutlu bir aile tablosu oluşturuyorlar.

  41 yaşındaki Jerry Hall, Gabriel'i emzirirken ‘‘Bundan daha mutlu olduğumu hiç hatırlamıyorum’’ diyor. Her zaman dört çocuğu olmasını isteyen, ancak üçüncü doğumdan sonra bir daha çocuk doğuramayacağını sanan Jerry Hall, hamile kalınca mutluluktan havalara uçtuğunu belirtiyor. Ama Gabriel düşünülenden erken dünyaya gelince, diğer üç çocuğunun doğumunda eşinin yanı başında olan Mick Jagger, dünya turnesi nedeniyle ABD'de olduğu için, doğumu kaçırmış. 9 Aralıkta doğum yapan Hall, doğumu telefonla Jagger'a bildirmiş. Buna çok üzülen Mick Jagger, o gün verdikleri konserden sonra turneyi kısa keserek hemen Londra'ya uçmuş. Bebekleri Gabriel ve karısıyla hastane odasındaki yatakta birlikte uyuyan Jagger, Hall'a kahvaltı için havyar getirmeyi de ihmal etmemiş.

  MASAL DA OKUYOR

  Jerry Hall, 4 kızı olan Mick Jagger'in (Bianca Jagger ve Marsha Hunt'tan da birer kızı var) ikinci bir oğlu olduğuna çok sevinmiş. Hall'a sorarsanız Mick Jagger mükemmel bir baba. Doğum sonrasında kocasının kendisine çok yardımcı olduğunu söyleyen Hall, Jagger'in çocuklara masal okuyup resimler çizdiğini, Gabriel geceleri uyandığında kalkıp baktığını ve Hall'a uyumasını söylediğini anlatıyor. Hatta her zaman öfkeli, hareketli Rolling Stones şarkıları söyleyen Mick Jagger, Gabriel'e ninni bile söylüyormuş. Jerry Hall, ‘‘Mick evde değil diye bunu söylüyorum, o ninni söylemesinin bir sır olarak kalmasını tercih eder’’ diye espri yapmayı da ihmal etmiyor.

  Çok iyi bir hamilelik geçirdiğini söyleyen Jerry Hall, hamileliği sırasında yalnız organik gıdalarla beslendiğini anlatıyor. Küçük Gabriel'in klasik müziği çok sevdiğini, müzik dinlerken hemen uyuduğuna dikkat çekiyor. Büyük kızları Elizabeth'in de manken olmak istediğini söyleyen Hall, kendisinin 14 yaşında podyuma çıktığını ve kızının da ileride birkaç defilede deneme yapacağını söylüyor.


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı