Gündem Haberleri

  MICHAEL DOUGLAS: ORAL SEKS YÜZÜNDEN KANSER OLDUM

  DHA
  04.06.2013 - 08:35 | Son Güncelleme:

  2010 yılında gırtlak kanserine yakalanan ve gördüğü tedavinin ardından hastalığı atlatan ünlü aktör Michael Douglas, oral seks yoluyla bulaşan papilloma virüsü (HPV) yüzünden gırtlak kanserine yakalandığını açıkladı.

  2010 yılında gırtlak kanserine yakalanan ve gördüğü tedavinin ardından hastalığı atlatan ünlü aktör Michael Douglas, oral seks yoluyla bulaşan papilloma virüsü (HPV) yüzünden gırtlak kanserine yakalandığını açıkladı.Ünlü yıldız hastalıkla boğuştuğu dönemde, kanserin nedeninin aşırı alkol ve sigara olduğunu söylemişti. Dün Guardian gazetesine konuşan 68 yaşındaki oyuncu, bu kez bambaşka açıklamalarda bulundu. Guardian muhabirinin hastalıktan sonra sigara ve içki alışkanlığından dolayı pişman olup olmadığını sorması üzerine, “Hayır. Fazla ayrıntıya girmeden şunu söyleyeyim, bu kanserin sebebi HPV’dir. Onun da sebebi cunnilingus’tur (oral seks)" dedi.

  Ünlü yıldız Catherine Zeta-Jones ile evli olan Douglas bu tür kanserlerin yüzde 95 ihtimalle ikinci kez tekrarlamadığını söyledi..

   

   

   

   

  http://kelebekgaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=69679&rid=2368&hid=23423348

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı