Gündem Haberleri

  MHP'li vekile gizli kameralı seks şantajı

  Hürriyet Haber
  18.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  MHP İstanbul Milletvekili Yaşar Bozkurt Öztürk'e gizli kameralı şantaj yapan eski sevgilinin 3 yıl hapsi istendi. Sevgilisine ev ve araba almadığı için seks tuzağı kuran sevgilinin Öztürk'ten 250 milyar lira istediği öne sürüldü.

  MİLLİYETÇİ Hareket Partisi İstanbul Milletvekili Yaşar Bozkurt Öztürk'e gizli kamerayla tuzak kurarak Öztürk'ten seks kasetine karşılık 250 milyar lira istediği iddia edilen eski sevgilisi Şenay Pilevne hakkında Kadıköy Cumhuriyet Savcılığı, şantaj suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

  Kadıköy Cumhuriyet Savcısı Alaattin Demir tarafından hazırlanan iddianamede, polisin ele geçirdiği seks kasetinde sevişen bir kadınla erkeğin bulunduğunu ancak yüzlerinin net olarak belirlenemediği bildirildi.

  İddianamede; emlakçılık yapan 44 yaşındaki Şenay Pilevne'nin Yaşar Bozkurt Öztürk'ün sevgilisi olduğu, MHP'li Öztürk'ten bir araba ve bir ev istediği ancak Öztürk'ün bu istekleri yerine getirmemesi üzerine Şenay Pilevne'nin ilişkinin bittiğini söylediği anlatıldı. İddianameye göre olaylar şöyle gelişti:

  Pilevne ile Öztürk, daha sonra tekrar görüşmeye başladı. Şenay Pilevne, isteklerini tekrar yerine getirmeyen Öztürk'ü Kadıköy Acıbadem'deki evine çağırdı. Birlikte yatak odasına gittiler. Pilevne daha önceden yatak odasına yerleştirdiği gizli kamera ile tuzak kurup sevişmelerini kasete aldı. Pilevne bu seks kasetlerine karşılık 250 milyar lira vermemesi halinde Arena Programı'na gideceğini söyleyerek Öztürk'e şantaj yaptı. Öztürk bu parayı vermeyerek durumu polise bildirdi.

  Olayın ortaya çıkmasının ardından Pilevne, Acıbadem'deki evinde şantaj kasetiyle ele geçirilmiş ve DGM'ye çıkarılmıştı. DGM Savcılığı dosyayı görevsizlik kararıyla Kadıköy Adliyesi'ne göndermişti. Kadıköy Cumhuriyet Savcısı Alaattin Demir tarafından ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan Pilevne, önümüzdeki günlerde Kadıköy 3. Asliye Ceza Mahkemesi'nde şantaj suçundan 1 yıldan 3 yıla kadar hapis istemiyle hákim önüne çıkacak.

  Öztürk’ten 250 milyar lira istemiş

  Yaşar Bozkurt Öztürk'ün sevgilisi 44 yaşındaki Şenay Pilevne’nin gizli kamerayla keydettiği sevişme görüntüleri için Öztürk'ten 250 milyar lira istediği iddia ediliyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı