GeriGündem MHP’den AK Parti’ye gelin gidiyor
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

MHP’den AK Parti’ye gelin gidiyor

MHP’den AK Parti’ye gelin gidiyor

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak'ın oğlu Yusuf Kenan Kaynak, hayatını MHP Bursa eski il başkanlarından Necati Uğur Öztürk'ün kızı Avukat Ayşe Bilge Öztürk ile birleştiriyor. Gelinin kına gecesi dün gece memleketi Bursa'da yapıldı. Geceye Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar gibi isimler katılırken, genç çiftin düğün tarihi de belli oldu.

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’ın oğlu Avukat Yusuf Kenan Kaynak ile MHP Bursa eski il başkanlarından Necati Uğur Öztürk’ün kızı Avukat Ayşe Bilge Öztürk’ün kına eğlencesi dün Bursa’daki bir otelde yapıldı.

Geceye Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, dünürü Necati Uğur Öztürk, Bursa Valisi İzzettin Küçük, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Emniyet Müdürü Selami Yıldız, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, İsmail Aydın, Zekeriya Birkan, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

MHP’den AK Parti’ye gelin gidiyor

Genç çiftin düğününün 9 Mayıs’ta Ankara’da yapılacağı öğrenildi.

MHP’den AK Parti’ye gelin gidiyor

Haber önerilerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızın Hürriyet'te yayınlanması için e-posta adresimiz halkinhurriyeti@hurriyet.com.tr ve Whatsapp numaramız 05337814345

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle