Gündem Haberleri

  MHP lideri Bahçeli’ye hava muhalefeti

  Umut ERDEM/ANKARA
  07.01.2015 - 11:01 | Son Güncelleme:

  Türkiye'yi etkisi altına alan kara kış, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi de zorda bıraktı. Bahçeli, Osmaniye yolunda hava muhalefeti ile karşılaştı

  MHP lideri Bahçeli’ye hava muhalefetiMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bir dizi programa katılmak için hareket ettiği Osmaniye yolunda hava muhalefeti ile karşılaştı. Sabah erken saatlerde yola çıkan Bahçeli, Şereflikoçhisar yakınlarında bazı tırların yolda kalması nedeniyle kısa süre bir bekleme yaşadı.

  Yolun açılmasının ardından da Bahçeli’nin makam aracı ve konvoydaki MHP yöneticilerin araçları, düşük hızda ilerleyerek Osmaniye’ye ulaşmaya çalışıyor.

  MHP lideri Bahçeli’ye hava muhalefeti

  Yol boyunca çok sayıda şoförün de araçlarını yol kenarlarına çektiği görüldü.

  Bahçeli, Osmaniye programı kapsamında saat 14.00’de Tema Parkında incelemelerde bulunmayı, 14.15’te Osmaniye Valiliğine ziyarette bulunmayı, 14.30’da Osmaniye Belediyesi hizmet binası açılış törenine katılmayı, 14.45’de halka seslenmeyi ve 15.30’da Sıla koserini dinlemeyi, 16.15de belediye hizmet binasında incelemelerde bulunmayı, 17.00’de “2023 Osmaniye Vizyonu Projesinin” sunumunda yer almayı ve 17.30’da da MHP Osmaniye İl Teşkilatını ziyaret etmeyi planlıyordu.

  MHP lideri Bahçeli’ye hava muhalefeti

  Programların bitiminin ardından ise Osmaniye’de konaklamadan Ankara’ya dönülmesi hedefleniyordu.

  MHP lideri Bahçeli’ye hava muhalefeti İzlanda kışı


  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı