Gündem Haberleri

  MHP lideri Bahçeli Antalya'da

  Emre BAYLAN/ANTALYA, (DHA)
  02.09.2012 - 17:58 | Son Güncelleme:

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Elmalı İlçesi’nde bu yıl 660’ıncısı düzenlenen yağlı güreş ve şenliklerini izlemek için öğle saatlerinde Antalya’ya geldi.

  İstanbul’dan uçakla gelen MHP Lideri Bahçeli’yi, Antalya Havalimanı’nda aralarında MHP Genel Başkan Yardımcısı Tunca Toskay’ın da bulunduğu çok sayıda partili karşıladı. Antalya’da kendisini bekleyen makam aracına binen MHP Genel Başkanı Bahçeli’nin ilk durağı, Korkuteli Belediye Başkanı MHP’li Hasan Gökce’nin makamı oldu. Antalya’nın Muratpaşa, Manavgat ve Korkuteli belediyelerine yönelik polisin düzenlediği ’Kasırga’ operasyonu kapsamında gözaltına alınan ve bir süre tutuklu kalan Başkan Gökce’yi ziyaretinde Bahçeli, "Kendisi önemli çile çekmiştir. Büyük bir haksızlığa uğramıştır. Fakat sonunda görevinin başına gelmiştir. Geldiği andan itibaren de bütün kırgınlıkları unutmuş, Korkuteli’ne yapmak istediği hizmeti kararlı ve yüksek bir moralle görevinin başında bulunmaktadır. Kendisine başarılar diliyorum. MHP olarak Hasan Bey kardeşimizle övünüyor, iftihar ediyoruz. Biz Hasan’ıımızı seviyoruz" diye konuştu.

  Devlet Bahçeli, daha sonra yağlı güreş ve şenlikleri izlemek üzere Elmalı İlçesi’ne geçti.

  DEVLET BAHÇELİ YAĞLI GÜREŞ ŞENLİKLERİNDE / FOTO GALERİ

  BAŞPEHLİVANLA ’PARMAK’ TOKASI

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya’da MHP’li Elmalı Belediyesi’nce bu yıl 660’ıncısı düzenlenen Elmalı Yeşil Yayla Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne katıldı. Güreşlerin yapıldığı stadyuma girişi sırasında yoğun ilgiyle karşılaşan MHP Lideri Bahçeli, alanı baştan sona gezerek tribünleri, bozkurt işaretiyle selamladı. MHP Genel Başkanı Bahçeli, bu sırada alanın bir köşesinde dinlenen Kırkpınar Başpehlivanı Ali Gürbüz’ün parmağını tutarak tokalaştı.

  İRBEÇ GERGİNLİĞİ

  Güreşleri ilgiyle takip eden MHP Lideri Bahçeli, protokole ikram edilen meyvelerin tadına bakarken güreşlerin yapıldığı alana MHP’den ihraç edilen bağımsız Antalya Milletvekili Yusuf Ziya İrbeç’in gelmesiyle protokol tribünü önünde kısa süreli gerginlik yaşandı. Beraberindekilerle birlikte alanı gezen Milletvekili İrbeç, daha sonra protokol için ayrılan yere geçmek istedi. İrbeç’in yukarı çıkmasına partili gençler izin vermedi. İki taraf arasında itiş kakış yaşanırken sadece Milletveli İrbeç’in protokole girişine izin verilmesiyle tartışma sona erdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı