Gündem Haberleri

  Meydanda yılbaşı

  Hürriyet Haber
  25.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Antalyalı 2000 yılının son saatlerini Cumhuriyet Meydanı'ndaki partide geçirecek, 2001 yılının ilk dakikalarına havai fişekler altında girecek

  ANTALYA Büyükşehir Belediyesi, yılbaşı gecesi Cumhuriyet Meydanı'nda halka açık kutlama düzenliyor. Başkan Bekir Kumbul da havanın yağışlı olmaması durumunda yapılacak partiye katılacak ve yeni yıla Antalyalılar'la birlikte girecek. Yaklaşık 10 bin kişinin katılması beklenen kutlamada, havai fişek atılacak ve Ayna Grubu da konser verecek.

  CAM PİRAMİTTE KUTLAMA

  Kentte diğer büyük kutlama ise Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi'nde yapılacak. Kongre merkezi olarak hizmet veren Piramit, yılbaşı gecesi içkili, danslı ve lazer şovlu kutlamaya ev sahipliği yapacak. Gölge Organizasyon tarafından yapılan bu güzel parti, ücretli olacak. Gece boyu limitsiz yerli içki kişibaşı fiyatı 17 milyon 500 bin lira.

  DÜNYA BAŞKENTLERİYLE

  Cam Piramit'teki kutlamada, canlı yayınla dünya başkentlerine bağlanılacak. Dans ve balon şovun yapılacağı etkinlikte ayrıca sayısız havai fişek atılacak. Antalyalılar, 2000'i, 2001'e bağlayan gece bu iki muhteşem partiyle girecek. Saatler 24.00'ı gösterdiğinde patlayan havai fişekler, gecenin karanlığını aydınlatacak.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı