Gündem Haberleri

  Metehan’ı havuzun dibinden çıkardılar

  Sefa KARACAN (DHA)
  08.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Galatasaray’ın eski yöneticilerinden Abdürrahim Albayrak’ın kuzeni Engin Albayrak ve ailesi, İstanbul’dan Alanya’ya tatile geldi.

  Mahmutlar Beldesi’nde bir otelde kalan aile, önceki gün öğle yemeği için diğer otel müşterileriyle birlikte restorana gitti. Yanlarından ayrıldığını kimsenin fark etmediği Engin Albayrak’ın 4 yaşındaki oğlu Metehan, 1 metre 80 santim derinliğindeki yüzme havuzuna düştü. Herkesin yemekte olduğu saatte olayı kimse görmedi.

  Ancak bir süre sonra havuzun yanından geçen bir Alman turist kadın, dipte yatan çocuğu görüp bağırmaya başladı. Metehan’ın babası Engin Albayrak da o sırada oğlunun yanında olmadığını fark edip havuza koştu. Dipte yatan çocuğun kendi oğlu olduğunu görünce havuza dalan Albayrak, oğlunu sudan çıkardı. Küçük Metehan’a ilk müdahale kendisini taşıyan ambulanstaki sağlık ekibi tarafından yapıldı. Metehan Albayrak, Başkent Üniversitesi Kemal Reisoğlu Araştırma Uygulama Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı.

  Metehan’ın yaşam mücadelesini kazandığını belirten doktorlar, sağlık durumunun iyiye gittiğini, yaşamasının mucize olduğu söylediler.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı