Gündem Haberleri

  Mesele ödül değil yeğen

  Sinem VURAL
  05.05.2010 - 01:00 | Son Güncelleme:

  1. İsmail Cem Televizyon Ödülleri'nde 9 ödül birden alan "Ezel" dizisinin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu, "Önemli olan ödül almak değil, İsmailCem ismine ve bu organizasyona katkıda bulunmak" dedi.

  GECEDEN FOTOĞRAFLAR   

  Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen "İsmail Cem Televizyon Ödülleri" törenine "Ezel" dizisi damgasını vurdu. Drama dalında en iyi dizi seçilen "Ezel", toplamda 9 ödül kazandı. Drama dalında en iyi erkek oyuncu ödülüne layık görülen Kenan İmirzalıoğlu, "Çok çalışıyoruz ve bunun karşılığını alıyoruz. Başarımızı televizyon sektörüne büyük hareket getireceğine inandığım İsmail Cem Ödülleri'nden ödüller alarak perçinlemek bizi inanılmaz mutlu etti. Antalya'da Oscar Ödülleri yapılsa, bu kadar önemli isimleri bir araya toplamak zor olurdu. Ama isim İsmail Cem olunca, insanlar koşarak geldi. Önemli olan burada ödül almak değil, bu isme ve bu organizasyona katkıda bulunmak" diye konuştu.

  Kanal D'de yayınlanan "Hanımın Çiftliği" dizisinin başrol oyuncusu Özgü Namal, drama dalında en iyi kadın oyuncu seçildi.

  Kanal D'nin sevilen yapımlarından "Aşk-ı Memnu" geceden dört ödülle ayrıldı. Dizide Adnan karakterini canlandıran Selçuk Yöntem, drama dalında en iyi yardımcı erkek oyuncu ödülünü kazandı. 

   

     

   

   

               

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı