Gündem Haberleri

  Merdivenlerden inmeye çalışan kamyon

  A.A
  29.05.2008 - 11:33 | Son Güncelleme:

  Kağıthane'de girdiği çıkmaz sokaktan geri çıkamayınca yokuş olan yaklaşık 100 metrelik merdivenlerden inmek isterken aydınlatma direğine çarpan sürücünün kullandığı kamyon, bir vinç yardımıyla yola indirildi.

  Kimliği açıklanmayan sürücü, kumaş yüklü olan 35 KVZ 69 plakalı kamyonu ile Çağlayan Levent Sokak'taki bir tekstil atölyesine kumaş bıraktıktan sonra aynı sokaktan geri çıkmak istedi. Dar ve yokuş olan, uç kısmında ise merdivenler bulunan bu sokakta bir süre geri gitmeye çalışan sürücü, başarılı olamayınca kamyonu ile merdivenlerden inmeye karar verdi.


  Çevredekilerin uyarısına rağmen dik ve yaklaşık 100 metre uzunluğundaki merdivenlere giren sürücünün kullandığı kamyon, yolun bitimine yaklaşık 30 metre kala kontrolden çıkarak aydınlatma direğine vurdu.

  Kazayı yara almadan atlatan sürücü, hasar gören kamyonla yeniden yoluna devam etmek isteyince vatandaşlarca engellendi. Vatandaşlar, daha sonra da kamyonun çekilmesi için olay yerine polis ve itfaiye ekipleri çağırdı.

  İtfaiye ekipleri, kamyonu kurtaramayınca vinç istendi. Uzun bir bekleyişin ardından olay yerine gelen vinç, bağlanan halatlar yardımıyla kamyonu yola indirdi.
  Olayda, belediyenin yaklaşık 2 hafta önce yaptığı merdivenlerde de hasar oluştu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı