Gündem Haberleri

  Merdiven boşluğunda esrarengiz ceset

  Hürriyet Haber
  15.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  GÜNGÖREN'deki bir binanın giriş merdivenlerinin altında boşlukta, kimliği henüz belirlenemeyen bir kadına ait ceset bulundu. Yaklaşık iki aydır durduğu sanılan ve çevreye ağır koku yayan cesedin uzun süre farkedilememesi şaşkınlık yarattı.

  Güngören Merkez Mahallesi Gören Sokak 14 numarada, giriş katında marangoz atölyesi bulunan dört katlı binanın sahibi 33 yaşındaki İsmail Gökmen, bir süre önce tatil için gittiği memleketi Samsun'dan dün akşam döndü. Binanın girişinde ağır bir koku olduğunu farkeden Gökmen, bir hayvanın ölmüş olabileceğini düşünerek merdivenlerin altındaki boşluğu kontrol etmek istedi. Yan taraftan girişi bulunan merdivenlerin altına giren Gökmen, çürümüş bir cesetle karşılaşınca şoka girdi.

  Cesedin, Güngören bölgesinde 9 Ocak günü esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Nurcan Gözcü'ye ait olabileceği belirtildi. Gözcü'nün her yerde kendisini arayan eşi ve akrabaları teşhis için çağırıldı. Ancak Nurcan Gözcü'nün yakınları, ceset tanınmayacak hale geldiği için teşhis yapamadılar. Cesedin Nurcan Gözcü'ye ait olup olmadığınını DNA testi belirleyecek.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı