Gündem Haberleri

  Mercedesli Bodrum tatili

  Hürriyet Haber
  12.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Mercedes marka makam otomobiliyle Bodrum’a tatile gittiği için yerel basının eleştirilerine hedef olan Ordu Valisi Said Vakkas Gözlügöl, "Ordu Valisi’ne de Mercedes yakışır" dedi.

  Vali Gözlügöl, basın mensuplarıyla düzenlediği sohbet toplantısında, bir süre önce, valilikçe 310 bin YTL’ye alınan Mercedes makam aracıyla Bodrum’a tatile gittiği yolundaki haberlerin doğru olduğunu söyledi. Yapılan eleştirilere katılmadığını ifade eden Gözlügöl, şunları söyledi:

  "Mercedes sadece Ordu’da kullanılmıyor, Türkiye’nin 81 ilinde kullanılıyor. Türkiye’nin 27 iline bu yıl içinde yeni araç alındı. Ama hiçbir ilde böyle bir tartışma yapılmadı. Demek ki, benim şahsıma layık görmüyorlar, ama ben Ordu’ya layık görüyorum. Ordu Valisi’ne Mercedes yakışır. Bütün valiler tatile resmi araçla gider. Bodrum’a gittiğimi de kimseden saklamadım."

  ’Eşimi de bindirdim’

  VALİ Said Vakkas Gözlügöl, makam aracına eşinin de bindiğini ifade ederek, bu konuda yapılan yorumlardan üzüntü duyduğunu kaydetti. Bir süreden bu yana Ordu Valisi Gözlügöl ile ilgili yeni alınan makam aracı konusunda bazı basın organlarında çeşitli haberlere yer veriliyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı