Gündem Haberleri

  Memurlara dizüstü kampanyası

  Hürriyet Haber
  31.03.2005 - 11:13 | Son Güncelleme:

  İnfronic, devlet memurlarına yönelik başlattığı bir kampanya ile çok çeşitli seçenekler sunuyor. Memurlar ayda 25 dolardan başlayan taksitlerle uzun vadelerde dizüstü veya masaüstü bilgisayar sahibi olabilecekler.

  İnfronic, devlet memurlarına yönelik yeni ve çok uygun koşullu bir bilgisayar kampanyası başlattı. Tüm devlet memurlarının rahatça katılabileceği kampanyada Acer ürünleri, ayda 25 dolardan başlayan taksit ve 36 aya varan vade seçeneği ile sunuluyor. Kampanyada biri masaüstü olmak üzere üç model bilgisayar bulunuyor.

  İnfronic Genel Müdürü Faik Burhanoğlu, Türkiye'nin bilgisayarlaşmada Avrupa ülkelerinin çok gerisinde kaldığını belirterek, "Nüfus olarak ciddi bir potansiyele sahibiz. Ancak nüfusun büyük bir bölümünün alım gücünün düşük olması nedeniyle bilgisayarlaşma bir türlü istenen düzeye gelemiyor. İnfronic olarak bu soruna çeşitli kampanyalarla elimizden geldiğince çözümler oluşturmaya çalışıyoruz. Devlet memurlarına yönelik olarak başlattığımız yeni kampanyamız da bunun en çarpıcı örneklerinden biri olacak" diyor.

  Devlet memurlarının bilgi teknolojileriyle daha haşır neşir olmasının farklı bir önemi daha olduğunu vurgulayan Burhanoğlu, "Bu teknolojilere kendisi de sahip olan, evinde kullanan devlet memurları, işyerlerinde de daha etkin olarak bilgi teknolojisi kullanıcısı olacaklardır. Bu da e-devlet sürecinde en önemli unsulardan biridir" diyor.

  Seçenekler bol

  Kampanya, sadece fiyat ve uzun vadesi ile değil, alıcılara tek bir modeli dayatmaması, model seçeneği sunması ile de dikkat çekiyor. Toplam üç modelin bulunduğu kampanyada isteyen masaüstü, isteyen taşınabilir bilgisayar modelini seçebiliyor. Masaüstü olarak Acer Power F1 modeli 36 ay vadede ayda 25 dolar taksitle sunuluyor.

  Taşınabilir bilgisayar almak isteyenlere ise iki farklı model öneriliyor. Bunlardan ilki Acer TravelMate 2310LCi model ürün. Bu modeli 36 ay vade ile almak isteyenler ayda 29 dolar ödeyecekler. İkinci taşınabilir bilgisayar modeli ise Acer TravelMate 4002LCi. Intel Centrino işlemcili bu modele de 36 ay vade ve aylık 36 dolar taksitle sahip olunabiliyor. Daha kısa vade isteyenler için aynı modellerde 12 ve 24 ay vade seçenekleri de sunuluyor.

  Katılım kolaylığı

  Yetkililer, sadece devlet memurlarına yönelik olan bu kampanyaya katılmanın oldukça kolay olduğunu vurguluyorlar. Kefil gerektirmeyen kampanyada her türlü kredi kartı kullanılabiliyor, üstelik kart limiti de bloke edilmiyor. Kampanyaya katılmak isteyen devlet memurları sadece kimlikleri, görev belgeleri, en son kredi kartı ekstresi ve maaş bordrosu ile başvuru yapabiliyor. 31 Mayıs 2005 tarihine kadar geçerli olan kampanyada ürünler başvuru tarihine göre sırasıyla ve ücretsiz olarak kargo ile adrese teslim edilecek.

  Tüm ürünler Acer ve İnfronic güvencesinde sunuluyor. İnfronic'in Türkiye geneline yayılmış 50'nin üzerinde Yetkili Teknik Servisleri de her an her yerde kullanıcıların yardımına hazır.
  Devlet memurlarına yönelik kampanyada sunulan Acer bilgisayarlarının bazı teknik özellikleri ve kampanya fiyatları ise şöyle:

   Acer Power F1 masaüstü bilgisayar: Intel Pentium 4 HT 3.0 GHz işlemci, Microsoft Windows XP Home Türkçe işletim sistemi, 256MB bellek, 40GB sabit disk, CD-ROM, 1.44MB disket sürücü, 64MB ekran kartı, ses kartı, stereo hoparlör, 56k faks/modem, 10/100 ethernet kartı, 17 inç Acer CRT ekran, MeteksanNet'ten 3 aylık internet erişimi.
  Peşinat: 162 USD, Taksit: 25 USDx36 ay (KDV dahil).

   Acer TravelMate 2310LCi taşınabilir bilgisayar: Intel Celeron M 1.3 GHz işlemci, Microsoft Windows XP Home Türkçe işletim sistemi, 15 inç TFT LCD renkli ekran, 256MB bellek, 40GB sabit disk, DVD/CD-RW combo sürücü, 64MB ekran kartı, ses kartı, hoparlör, 56k faks/modem, 10/100 ethernet kartı, kablosuz iletişim kartı, Acer notebook taşıma çantası ve MeteksanNet'ten 3 aylık internet erişim paketi hediye.
  Peşinat: 188 USD, Taksit: 29 USDx36 ay (KDV dahil).

   Acer TravelMate 4002LCi taşınabilir bilgisayar: Intel Centrino M 1.6 GHz işlemci, Microsoft Windows XP Home Türkçe işletim sistemi, 15 inç TFT LCD renkli ekran, 256MB bellek, 40GB sabit disk, DVD/CD-RW combo sürücü, 64MB ekran kartı, ses kartı, hoparlör, 56k faks/modem, 10/100 ethernet kartı, kablosuz iletişim kartı, Acer notebook taşıma çantası ve MeteksanNet'ten 3 aylık internet erişim paketi hediye.
  Peşinat: 234 USD, Taksit: 36 USDx36 ay (KDV dahil).

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı