GeriGündem Mehmet Ali taburcu oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mehmet Ali taburcu oldu

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, dün 15 gündür yattığı Alman Hastanesi'nden taburcu oldu. Erbil, taburcu olmadan önce doktorlarıyla birlikte bir basın toplantısı düzenledi.

Hastalığıyla ilgili soruları yanıtlayan ünlü şovmen, yaşadıklarını şöyle anlattı: ‘‘Bu ani hastalığım başlamadan önce 4 gündür griptim. Ben hastayken hiç ilaç almam. Öğleye doğru kendimi kötü hissedince eve doktor çağırdım. Doktor tansiyonumda dahi hiçbir şey olmadığını söyledi. Kendimi daha da kötü hissedince beni Alman Hastanesi'ne götürün dedim. Buraya geldim. Biraz iyiydim fakat gece çok ağırlaştım. Beni yoğun bakıma alırlarken eşime, 'Türkiye'nin en genç dulu olacaksın' diye de şaka yapmıştım. Ondan sonrasını zaten çok hatırlamıyorum. Ölümden korkan bir insanım...’’

BASINI ODAYA HAPSETTİLER

Ünlü şovmen, gazetecilerin, ‘‘Tarkan da çiçek gönderdi’’ sözleri üzerine, ‘‘Bu hastalıktan sonra BBG Evi'ndeki çocukları bile seviyorum, değil Tarkan'ı’’ açıklamasını yaptı.

Hastane yönetimi ve Mehmet Ali Erbil'in ortak kararları sonucu, izdihama neden olmamak için, basının ünlü şovmenin hastaneden çıkışını görüntülemesine izin verilmedi. Gazeteciler, basın toplantısının yapıldığı odadan, VIP güvenlik şirketinin elemanları tarafından çıkarılmadı. Basın mensupları, yaklaşık 15 dakika kadar bu odada bekletildi. Magazin Gazetecileri Derneği, gazetelere birer faks geçerek olayı kınadı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle