Gündem Haberleri

  Mehmet Ağar, Manisa'da

  DHA-Mehmed Hakkı ÖZBAYIR/MANİSA
  04.07.2007 - 13:06 | Son Güncelleme:

  Demokrat Parti Genel Başkanı Mehmet Ağar, Aydın'dan sonra Ege'de ikinci mitingini yarın Manisa'da gerçekleştirecek.

  Yarın 15.00'de Ankara'dan İzmir'e uçakla gelecek Ağar 16.30'da İzmir'den ayrılacak, karayoluyla Manisa'ya geçecek. Şehir girişinde karşılanacak Ağar Karaköy Köprüsü'ne kadar araçla geldikten sonra Sultanönü Meydanı'na, partililerle birlikte yaya olarak girecek. Ağar için kurbanlar kesilecek. DP Lideri, 18.00'de halka hitap edecek.

  Miting için Demokrat Parti İl Teşkilatı hazırlıklarını tamamladı. DP Manisa İl Başkanı Rıfat Emin Uygur Ege'de en büyük mitingi Manisa'da düzenleyeceklerini savundu. Uygur, “Barajı aşamadığımızı söyleyenlere en güzel cevabı Sultanönü Meydanı'nda toplanacak vatandaşlarımız verecek. Her yer yanıyor. Çiftçi, işçi, esnaf, emekli ve iş dünyasına, Türk demokrasisine soluk getirecek tek partinin Demokrat Parti olduğunu TBMM'deki yerimizi aldığımızda herkes görecek” dedi.

  Öte yandan, miting için Manisa İl Emniyet Müdürlüğü'nde izinler kaldırıldı. Miting alanı etrafındaki cadde ve sokaklara park yasağı getirildi. İl Emniyet Müdürü Adem Aydemir “Sultanönü Meydanı'nda her parti için aldığımız tertibatı alıyoruz. Bugün de aynı önlemler alındı” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı