Gündem Haberleri

  Mecidiyeköy'de doğalgaz alarmı

  Ali AKSOYER/İSTANBUL(DHA)
  04.06.2013 - 12:47 | Son Güncelleme:

  İstanbul Gayrettepe'de kullanılmayan bir binanın girişinde bulunan doğalgaz vanasındaki kaçak paniğe neden oldu.

   Büyük bir gürültüyle fışkırmaya başlayan doğalgaz yüzünden çevreyi yoğun bir gaz kokusu sardı. Patlama ihtimaline karşılık sokak trafiğe kapatılırken, vergi dairesinin bulunduğu bina da boşaltıldı. Olay yerine gelen doğalgaz ekipleri gazı kesti.

  Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü binası ile Gayrettepe Vergi Dairesi’nin arasında bulunan Vefa Deresi Sokak üzerinde kullanılmayan bir binada doğalgaz kaçağı meydana geldi. Daha önce Şişli Emniyet Müdürlüğü tarafından geçici olarak kullanılan daha sonra boş kalan binanın girişinde saat 12.30 sıralarında büyük bir gürültüyle gaz fışkırmaya başladı. Gaz kaçağı yüzünden bütün sokak bir anda gaz kokusuna bürünürken, yol trafiğe kapatıldı. Herhangi bir patlama ihtimaline karşılık vergi dairesinin bulunduğu bina kısa süreliğine boşaltıldı.

  İtfaiye ekipleri tarafından alınan önlemin ardından olay yerine gelen İGDAŞ’a bağlı ekiplerin gazı kesmesinin ardından Vefa Deresi Sokak’ta hayat tekrar normale döndü. Yetkililer büyük bir basınçlı yaşanan gaz kaçağının tutuşması halinde büyük bir facia yaşanabileceğini söylediler.

   

  KANADALI ÜYEDEN GEZİ TEPKİSİ
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı