Gündem Haberleri

  Mazhar yoruldu turne bitti

  Hürriyet Haber
  14.12.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ünlü pop grubu MFÖ’nün (Mazhar-Fuat-Özkan) Washington DC ve Boston konserleri, Mazhar Alanson’un “yorulduğu” gerekçesiyle iptal edildi.

  4 Aralık’ta San Francisco’da, 6 Aralık’ta Seattle’da, 10 Aralık’ta New York’ta konser veren üçlünün önceki gün Boston’da, dün de Washington DC’de sahne alması bekleniyordu. Tüm hazırlıkları yapılan ve biletleri satılan iki konser, önceki gün ani bir kararla iptal edildi.

  Grubu ABD’ye getiren organizatör Serdar İlhan, yaptığı açıklamada, Alanson’un New York konserinden sonra çok yorulduğunu ve diğer konserlere çıkamayacağını söylediğini belirtti. Grubun diğer üyeleri Fuat Güner ve Özkan Uğur ile birlikte Alanson’u ikna etmeye çalıştıklarını ancak başaramadıklarını anlatan İlhan, “Çok zor durumda kaldık. Her şey ödenmişti. Çok zarara soktu bizi bu durum. Fuat ve Özkan beyler de çok üzgün” dedi.
   
  Biletler satıldı, sesi kısıldı   

  Konserlerin Boston’daki organizatörü Boston Kültür ve Sanat Festivali Direktörü Erkut Gömülü de konserin yapılacağı gün iptal edilmesinin kendilerini maddi-manevi çok zor durumda bıraktığını kaydetti.

  Konserlerin Washington organizatörü Gürkan Us ise “Biz de şok olduk. ‘Mazhar Alanson’un sesi kısıldı, psikolojik olarak iyi hissetmiyor’ denildi. Yer, müzik sistemi, biletler, hepsi satılmıştı, gerçekten zor durumda kaldık” ifadesini kullandı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı