Gündem Haberleri

  Masaj salonunda fuhuş baskını

  A.A
  10.07.2007 - 13:57 | Son Güncelleme:

  Ankara Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerin yaptığı operasyonda, dernek adı altında fuhuş yaptığı tespit edilen bir masaj salonunda 1 kadın gözaltına alınırken, Altındağ'da bir otel önünde fuhuş yaptıkları tespit edilen 3 kadın da suçüstü yakalandı

  Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği görevlileri, Bestekar Sokak'ta bir dernekte para karşılığı fuhuş yapıldığını tespit ettiler. Mahkemeden alınan arama kararı çerçevesinde dernek adı altında kullanılan masaj salonuna giren polis, S.Y. adlı kadını gözaltına aldı. Müşteri gibi davranan polislerden fuhuş karşılığı 80 YTL isteyen S.Y. hakkında adli işlem yapılacağı, dernekle ilgili de idari işlem yapılması için suç duyurusunda bulunulduğu kaydedildi.

  Öte yandan fuhuş yaptığı tespit edilen M.T. adlı kadınla müşteri gibi telefon görüşmesi yapan polis, M.T ile birlikte iki kadını Altındağ ilçesinde bir otel önünde göz altına aldı.

  Gözaltına alınan M.T, D.B. ve Y.G. adlı kadınların polisten fuhuş karşılığı 70 YTL para istediği belirlendi. Seri numaraları alınan paraları fuhuş karşılığı alan kadınlar hakkında adli işlem yapılacağı bildirildi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı