Gündem Haberleri

  Marmara Adası yakınlarında ceset bulundu

  DHA
  24.08.2014 - 02:18 | Son Güncelleme:

  Marmara Adası sahilinde bir erkek cesedi bulundu. Bulunan cesedin Kumburgaz'da kaybolan beş gençten birine ait olabilme ihtimali üzerinde duruluyor. Haber, Kumburgaz'da bekleyen ailelere de ulaştı.

  MARMARA ADASI YAKINLARINDA CESET BULUNDU

  Balıkesir'in Marmara ilçesinde akşam saatlerinde erkek cesedi bulundu. Üzerinden kimlik çıkmayan ve çürümüş halde olan ceset kimlik tespiti için ilçe devlet hastanesi morguna kaldırıldı.

  Balıkesir'in Marmara İlçesi Gündoğdu Mevkisinde akşam saatlerinde sahile vurmuş ceset görenler, polisi arayıp ihbarda bulundu. İhbar üzerine sahil güvenlik ve kıyı emniyet genel müdürlüğüne ait botlar belirtilen adrese gitti. Çıplak olduğu görülen cesedin yaklaşık bir haftadır suda olduğu ve çürümeye yüz tuttuğu görüldü. Olay yerine gelen cumhuriyet savcısı ve adli tabibin incelemesinin ardından ceset kimlik tespitinin yapılması ve ölüm nedeninin belirlenmesi için ilçe devlet hastanesi morguna kaldırıldı.

  Cesetin 30-35 yaşlarında bir erkeğe ait olduğunu söyleyen bir yetkili, "Ceset çürümüş haldeydi. Ayrıca üzerinde hiçbir kıyafet yoktu. Cesetin kime ait olduğu kimlik tespitinden sonra belli olacak" dedi.

  Marmara Adası yakınlarında ceset bulundu Kumburgaz'da ihbar muamması

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı