Gündem Haberleri

  Marco davası başladı

  A.A
  06.07.2007 - 10:07 | Son Güncelleme:

  İNGİLİZ kıza tacizden tutuklu Alman genç Marco W, ikinci duruşmada bugün hakim karşısına çıktı. Mhakeme, Marco W.'nin tutukluluğun devamına karar verdi.

  ADLİYEDEN FOTOGRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

  Antalya'da tatil yaparken, 13 yaşındaki İngiliz Charlotte M.'yi taciz ettiği iddiasıyla Antalya'da tutuklu bulunan 17 yaşındaki Alman Bernard Marco W.'nin yargılandığı davanın ikinci duruşması başladı.

  Alman basınının son zamanlarda gündemde tuttuğu ve gizlilik kararı nedeniyle izleyicinin alınmadığı duruşma, Antalya 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı. Bernard Marco W, cezaevi aracıyla adliyeye getirilirken, tutuklu Alman gencin annesi Martina ve babası Ralf Jahns W, arkadaşları ve çok sayıda gazeteci sabah erken saatlerde Antalya Adliyesi'ne geldi.

  Kamera ve fotoğraf makinelerinin içeri alınmaması nedeniyle bazı gazeteciler adliye binasının giriş kapısı önünde bekleyişlerini sürdürürken, ekipmanlarını bırakan gazeteciler adliye binası içinde gelişmeleri takip etti.

  Davada, anne ve baba da tanık olarak dinlendi. Sabah 09.30'da başlayan duruşma 1 saat 40 dakika sürdü. Marco'yu ve avukatların savunmalarını dinleyen mahkeme heyeti, Marco'nun tutukluluk halinin devamına karar verdi. Duruşma 8 Ağustos'a ertelendi.


   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı