Gündem Haberleri

  Manolya Onur'u dolandırdılar

  Hürriyet Haber
  04.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Manolya Onur, kendisini Ümit Karan olarak tanıtan bir adam tarafından dolandırılmış

  Cemiyet hayatının ünlü yüzlerinden Manolya Onur, kendisini Ümit Karan olarak tanıtan bir adam tarafından dolandırılmış.
  Acı gerçeği "gerçek Ümit Karan" ile tanışınca anlayan Onur, 40 bin YTL'sini kaptırdığı dolandırıcıyı ünlü futbolcunun da yardımıyla yakalatmış.
  Adı Lale Üskan'la aşk dedikodularına karışan Ümit Karan, suskunluğunu bozdu. İddialara geçtiğimiz gün yaptığımız telefon görüşmesinde yanıt veren futbolcu, Üskan ile değil ablası Manolya Onur ile birkaç kez görüştüğünü, onları bir

  Manolya Onuru dolandırdılar
  araya getiren şeyin ise ilginç bir dolandırıcılık hikayesi olduğunu söyledi. Anlattığına göre, meçhul bir adam ortaya çıkıp Manolya Onur'a kendini Ümit Karan diye tanıtmış. Onun kalbini çalmayı başardıktan sonra da duygusal zaaflarını kullanarak Manolya Hanım'ı tam 40 bin YTL dolandırmış. Bu olayın duyulmasından sonra, ortak dostları Onur ile Karan'ı karşılaştırmış, yüzleştirmiş. Manolya Hanım'ın haline üzülen Karan, dolandırıcının bulunması için ona yardım etmiş. Gidip savcılığa dilekçe vermiş. Uzun uğraşlar sonucunda da sahte Ümit Karan yakalanmış.
  Manolya Onur ve kız kardeşi Lale Üskan'la bu şekilde tanıştığını belirten futbolcu, ikilinin daha sonra kendisini ve menejerini iftar yemeğine çağırdığını, ama gitmediklerini anlattı. İddiaların aksine eşi Zeynep Hanım'la arasında bir problem olmadığının da altını çizdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı