Gündem Haberleri

  Mankenleri çok kızdırdı

  Hürriyet Haber
  16.11.2001 - 01:58 | Son Güncelleme:

  Meclis'in renkli simalarından Mail Büyükerman, Savaş Ay'ın sunduğu Flash TV Ana Haber Bülteni'nde, Deniz Akkaya, Ebru Şallı ve İslamcı kadın yazar Emine Şenlikoğlu hakkında açıklamalarda bulundu.

  Savaş Ay'ın ‘‘Deniz Akkaya çirkin mi’’ sorusunu, ‘‘Çok çirkin. Bir kere cildi güzel değil. Profil güzel değil. Upuzun bir suratı var. Bir çuval kemik. Deniz Akkaya'ya gelene kadar çok güzel var Türkiye'de’’ diye yanıtlayan Büyükerman, Ebru Şallı için de, ‘‘Al onu vur ona. Kocaman bir ağız, elmacık kemikleri fırlamış. Bu kadar bir yüz. Dökülmüş memeler’’ dedi. Milletvekili, Savaş Ay'ın ‘‘Emine Şenlikoğlu ile bir sorununuz var mı, aranız nasıl’’ sorusuna da, ‘‘Onu çok severim. O yüzünü biraz açmış. Dedim ki, ne kadar kapansan beni tahrik ediyorsun’’ yanıtını verdi. Milletvekilinin bu sözlerine çok sinirlenen Ebru Şallı, ‘‘Bir milletvekiline bu tür sözler yakışmıyor’’ dedi. Emine Şenlikoğlu da, Büyükerman'la mahkemede hesaplaşacağını belirtti.

  Eskişehir Bağımsız Milletvekili Mail Büyükerman, katıldığı bir televizyon programında Deniz Akkaya için, ‘‘Kocaman suratlı ve çirkin bir kadın’’ derken Ebru Şallı'nın da göğüslerinin sarktığını söyledi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı