GeriGündem Manken dayanışması ortalığı karıştırdı
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Manken dayanışması ortalığı karıştırdı

Podyumların deneyimli mankenlerinden Sinem Güven, en yakın arkadaşı Demet Şener'e destek vermek için Cengiz Abazoğlu'nun defilesine katılmadı. Şener'in, kiloları yüzünden Abazoğlu'nun düzenlediği defilenin kadrosundan çıkarılmasını protesto eden Güven, bazı arkadaşlarına göre profesyonelliğe yakışmayan bir tutum sergiledi. Manken arkadaşları, Güven'i iş ilişkisiyle arkadaşlık ilişkisini birbirine karıştırıp, profesyonelce davranmamakla suçladı.

Güven, bir ay önce belirlenen defile kadrosunda, ajansı tarafından onaylanarak yer almış ve defile provalarına da katılarak, üzerine uygun yedi adet kıyafet dikilmişti. Sinem Güven'in hiç bir gerekçe göstermeden ve önceden haber vermeden podyuma çıkmaması üzerine zor anlar yaşayan modacı Cengiz Abazoğlu, kreasyonunda yer alan ve Sinem Güven'in giyeceği kıyafetleri sergileyemedi. Abazoğlu, maddi ve manevi açıdan oldukça zarara girdiğini söyledi.

Bu arada Şener'le Güven, aynı günün akşamı Jumbo'nun gerçekleştirdiği tanıtımda bir araya gelerek, Baccarat imzalı takı koleksiyonunu sundu. Jumbo mağazalarında satışa sunulacak olan kristal kolye, yüzük ve bilezik gibi takılardan oluşan koleksiyonun tanıtımında Demet Şener ve Sinem Güven'in dışında Eyşan Özhim de vardı.Yorumları Göster
Yorumları Gizle