Gündem Haberleri

  Hükümet Sözcüsü açıkladı: Maliye Bakanlığı'na 2 bin personel alacak

  Hürriyet Haber
  05.02.2018 - 20:42 | Son Güncelleme:

  Maliye Bakanlığı personel alımı için ilk resmi açıklama Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'dan geldi. Gerekli olan çalışmaların başlatıldığı müjdesini veren Bozdağ, toplam 2 bin personel alacağını duyurdu. Peki Maliye Bakanlığı'na personel alımı hangi branşlarda yapılacak?

  Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Maliye Bakanlığı’na personel alımı yapılacağını duyurdu. Düzenlenen basın toplantısında Bakanlar Kurulu'nda görüşülen konulara dair değerlendirmelerde bulunan Bozdağ, Maliye Bakanlığı bünyesinde çalışmak üzere 2 bin kişinin istihdam edileceğini ifade etti. Peki Maliye Bakanlığı personel alımı hangi branşlarda yapılacak?

  Devlet memuru personel alımlarını takip edenler için önemli bir açıklamada geldi. Bakanlar Kurulu toplantısının ardından, Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ basın toplantısı düzenledi. 2018 yılı öncesi dönemlere ait iade edilmeyen KDV’nin iadesiyle ilgili bilgiler veren Bozdağ, "Maliye Bakanlığımıza bin gelir uzmanı bin gelir uzmanı, bin de denetim elemanı alınması konusunda kanuna düzenleme konması hususunda yetki verildi. Bu çerçevede ayrıca bir düzenleme yapılacaktır" ifadelerini kullandı.

  Etiketler: memur alımı , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı