GeriGündem Mal varlığı gündem bulma çabası salı günü açıklamalarım olacak
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mal varlığı gündem bulma çabası salı günü açıklamalarım olacak

Mal varlığı gündem bulma çabası salı günü açıklamalarım olacak
refid:3858125 ilişkili resim dosyası

Başbakan Tayyip Erdoğan, mal varlığıyla ilgili tartışmalar konusunda, "Salı günü, kişisel noktada bazı açıklamalar yapacağım" dedi. Yakın çevresi de Erdoğan’ın bu sözlerinin kendi mal varlığını açıklayacağı anlamında olmadığını, tartışmalarla ilgili görüşlerini ortaya koymak şeklinde olacağını belirttiler.

BİZ ŞEFFAFIZ

Erdoğan, dün İstanbul’da gazetecilerin "CHP Milletvekili Mustafa Özyürek’in ’Erdoğan’ın 1.8 milyon YTL’si var’ sözleri için ne diyorsunuz" sorusu üzerine şunları söyledi:

"Biz AK Parti olarak, Hazine bize ne tahsis ediyorsa tüm mal varlığımız şeffaf olarak internet sitemizde yayınlanmaktadır. Bu konuda biz çok şeffafız. Bunların üzerinden rant sağlamak gibi bir derdimiz de yoktur. Kişisel noktada da ben salı günü bu konuyla ilgili bazı açıklamalar yapacağım. Bu da ayrı siyasi rant sağlama veya gündemi kaybolmuş olanların, gündemde başlık bulamayanların öne çıkarmak isteyenlerin gündem maddeleridir. Salı günü onları açıklayacağım."

SANAL GÜNDEM

Erdoğan AKP’nin Bayrampaşa İlçe kongresinde yaptığı konuşmada da, mal varlığı tartışmalarını ’sanal gündem’ olarak niteledi.

Dün yapılan kongrelerde AKP Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’na Atilla Aydıner ve Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı’na Cahit Altunay seçildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle