GeriGündem Mağdur erkeğe nişanlı desteği
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Mağdur erkeğe nişanlı desteği

Mağdur erkeğe nişanlı desteği
refid:21328106 ilişkili resim dosyası

Zonguldak’ta maden ocağındaki mesai arkadaşı tarafından elleri ayakları kelepçeli halde tecavüze uğradığını söyleyen Yusuf Ç. mahkemeye nişanlısı ile el ele geldi.

ZONGULDAK’ta ocak ayında aynı madende çalıştığı mesai arkadaşı Yusuf Ç.’ye (23) ellerini ve ayaklarını kelepçeleyerek tecavüz ettiği öne sürülen Ercan B.’nin (35) yargılanmasına başlandı. Zonguldak 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde 1 çocuk babası tutuklu sanık Ercan B., mağdur Yusuf Ç. ve nişanlısı hazır bulundu. 22.5 yıla kadar hapsi istenen Ercan B., tecavüz iddiasını redderek “Yusuf’a 120 liraya maden ocağı lambası satmıştım. Bundan kaynaklı alacağım vardı.
Kötülük aklıma gelmedi

Ayrıca nişanlısına 350 liraya telefon aldım. Bunların parasını istedim. Daha önceden bir sabıkam olduğunu biliyordu. Borcunu ödememek için bunları söylüyor” dedi. Yusuf Ç. ise nişanlısına cep telefonu almak için Ercan B.’den borç para aldığını, ancak geri ödediğini savunarak şu iddialarda bulundu: “Böyle kötülük yapacağını tahmin etmemiştim. Borç meselesi yüzünden beni köye çağırdı. Arabada konuşuyorduk. Aniden cam tıklandı ve şimdi askerde olan akrabası Özcan geldi. Aracın anahtarını aldılar, bana vurdular. Yanlarında kelepçe varmış. Ellerimi ve ayaklarımı kelepçelediler. O sırada Özcan yanımızdan ayrıldı. Ercan beni araçtan indirip arka koltuğa yatırdı ve zorla cinsel ilişkide bulundu. Mayıs ayında da ‘Aynı şeyi bana yapacaksın, ben de telefona kaydedeceğim, elimde delil olsun diye’ dedi. Ben bunu kabul etmedim. Şikâyetçiyim.” Duruşma ertelendi.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle