Gündem Haberleri

  Madonna'nın düğününde İskoç eteği kontrolü

  Hürriyet Haber
  21.12.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Madonna, yarın İskoçya'daki Skibo Şatosu'nda 3 aylık oğlunun babası, yönetmen Guy Ritchie ile evleniyor. Yakın çevresinden sızan bilgilere göre yalın, romantik bir evlilik töreni düşleyen Madonna'ın en mutlu gününde Elton John, ‘‘Guy için Şarkı’’ adlı enstrümantal parçayı çalacak, ayrıca Sting şarkı söyleyecek. Koruma görevlileri, gizli kamera olasılığına karşı İskoç eteği giyen erkekleri de sıkı denetimden geçirecek.

  GİZLİ KAMERA FOBİSİ

  Bini aşkın gazetecinin akın ettiği kasabada olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Madonna'nın talimatı üzerine koruma görevlileri, geleneksel İskoç eteği giyen konukları bile gizli kamera olasılığına karşı ayna tutarak kontrol edecek. Ünlü sanatçı, yüksek teknoloji harikası minik kameralarla en mutlu anlarının görüntülenmesine kesinlikle izin vermeyeceğini yakınlarına belirtti.

  ELTON JOHN'DAN ŞARKI

  Michael Douglas ve Catherine Zeta Jones çiftinin evliliğini gölgede bırakmayı hedefleyen Madonna'nın düğünü, tüm dünyada merakla bekleniyor. İngiliz bulvar gazetelerinden Sun'ın haberine göre Madonna, şarkıcı Elton John'dan düğününde ‘‘Guy İçin Şarkı’’ adlı enstrümantal parçasını çalmasını istedi. Madonna, otele dönüştürülmüş, Gotik tarzı kuleleri olan Skibo Şatosu'nun sahiplerine Elton John'un törende çalması için 18 bin 310 dolarlık (yaklaşık 12.5 milyar TL) bir piyano sipariş etti.

  GELİNLİĞİN TASARIMI

  Madonna'nın gelinliğinin tasarımını ünlü şarkıcı Paul McCartney'in kızı ve moda tasarımcısı Stella McCartney yaptı. Madonna'yı Guy Ritchie ile Londra'daki bir akşam yemeği sırasında tanıştıran ünlü şarkıcı Sting ve eşi Trudi'nin de düğüne katılmak için gelen ilk ünlüler arasında. Sting de törende şarkı söyleyecek.

  PRENSES GRACE'İN TACI

  Madonna, düğünde hayranı olduğu Prenses Grace'ın tacını takacak ve pırlantalı kovboy çizmeleri giyecek. Elton John'un ve Sting, söyleyecekleri şarkıları bir CD'ye kaydederek çifte düğün hediyesi olarak sunacaklar. Düğünde Madonna'nın nedimesi olacağı söylenen, şeref konuğu film yıldızı Gwyneth Paltrow da İskoçya'ya gelen ilk ünlüler arasındaydı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı