Gündem Haberleri

  Maçtan çıktı kalp krizinden öldü

  Recep İSTEK/DHA
  17.12.2009 - 10:41 | Son Güncelleme:

  KAYSERİ Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru 37 yaşındaki Serdal Çörekçi, halı sahada yaptığı maç ardından eve giderken yolda öldü.

  Kaldırıldığı hastanede kalp masajı yapılan talihsiz polis, yaşama döndürülemedi.

  Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü'nde 7 yıldan bu yana görev yapan 15 yıllık polis memuru, evli ve 2 çocuk babası Serdal Çörekçi, mesai arkadaşlarıyla birlikte dün 18.00-19.00 saatleri arasında Köy Hizmetleri Halı sahada maç yaptı. Maç ardından polis arkadaşlarıyla birlikte evine dönen Serdal Çörekçi, bindiği otomobilde birden fenalaştı. /images/100/0x0/55eb207df018fbb8f8ace83b

  Kalbinin durduğu anlaşılınca arkadaşları tarafından özel bir kalp hastanesine kaldırılan polis memuru, müdahalelere rağmen yaşama döndürülemedi. Polis memuru için hastane önünde tören düzenlendi. Emniyet Müdürü Arif Akkale ile diğer amir ve memurların da katıldığı cenaze töreninde, mesai arkadaşları gözyaşlarını tutamadı. Yapılan dua ardından Türk bayrağına sarılı Serdal Çörekçi'nin tabutu omuzlarda taşındıktan sonra memleketi cenaze aracına konuldu.

  Cenaze, toprağa verilmek üzere Tokat kent merkezine gönderildi. Kalp doktorları, polis memurunun aşırı efor harcaması ardından, kalp krizi sonucu öldüğünü belirterek, halı sahada futbol oynamak isteyenlerin kalp muayenesi ve tansiyonlarını ölçtürmelerini önerdi.
  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı