GeriGündem Lüks hediye sürpriziyle barıştılar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  47
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lüks hediye sürpriziyle barıştılar

Lüks hediye sürpriziyle barıştılar
refid:12177353 ilişkili resim dosyası

Eski eşi Arzu Balkan'a 100 bin TL'ye Mercedes C 180 alan Tamer Karadağlı "Kızım Zeyno'nun güvenli seyahat etmesini istiyorum" dedi.

ARZU BALKAN VE TAMER KARADAĞLI

Yasak aşk nedeniyle eşi Arzu Balkan'dan boşanan Tamer Karadağlı, geçtiğimiz günlerde "hayatının en huzurlu dönemini" yaşadığını itiraf etmişti. Kızı Zeyno'nun doğumuyla birlikte hayatında birçok şeyin değiştiğini ve önceliğinin sadece kızı ile eşi olduğunu söyleyen Karadağlı, halen TRT ekranlarında yayınlanan "Ah Kalbim" adlı dizide eski eşiyle rol alıyor. Tamer Karadağlı ayrıca Arzu Balkan ile yeniden flört etmeye de başladı. Şimdilik yeniden evlenmeyi düşünmeyen çift, kızlarıyla bol bol vakit geçirerek huzurlu bir ilişki yaşıyor.

SİTENİN ÖNÜNE PARK ETTİ
Ünlü aktör ilk iş olarak, Balkan'a yeni bir lüks otomobil aldı. Günaydın'ın haberine göre, Beyaz bir Mercedes C 180 satın alan Karadağlı, bu lüks otomobil için tam 100 bin lirayı gözden çıkardı. Sonra da Arzu Balkan'a sürpriz yaparak, otomobili Balkan'ın oturduğu sitenin önüne park etti. Sabah işe gitmek için evden çıkan Balkan, kapının önündeki lüks otomobili görünce mutluluktan havalara uçtu. Karadağlı'nın yakın dostlarına konuyla ilgili olarak "Kızım Zeyno büyüdü. Güvenle seyahat edebileceği bir otomobil aldım. Şimdi içim çok rahat" dediği öğrenildi.  


Yorumları Göster
Yorumları Gizle