Gündem Haberleri

  Lübnan Başbakanı Bodrum'da tatil yapıyor

  Yaşar ANTER/BODRUM, (DHA)
  01.10.2008 - 09:04 | Son Güncelleme:

  LÜBNAN Başbakanı Fuad Siniora, eşi ve çocuklarıyla birlikte özel jetiyle Bodrum'a tatil için geldi. Siniora, ailesi ve akrabalarıyla pazar gününe kadar Bodrum'da tatil yapacağı, bir yatla mavi yolculuğa çıkacağı öğrenildi.

  Lübnan Başbakanı Fuad Siniora, eşi Zına Siniora ve çocukları May Siniora ve Walel Siniora, danışmanları ve akrabalarının da arasında bulunduğu sekiz kişiyle birlikte bugün özel bir jet ile Milas- Bodrum Havalimanı'na geldi.

  Bugün saat 20.40'ta havalimanına gelen Lübnan Başbakanı Siniora ve ailesini Milas Kaymakamı Şahin Aslan karşıladı. Siniora'nın gelişi sırasında havalimanında geniş güvenlik önlemleri alındığı gözlendi. Yaklaşık 15 dakika havalimanı VIP bölümünde dinlenen Siniora ve beraberindekiler daha sonra karayoluyla Yalı Beldesi'ndeki Kempinski Barbaros Bay Hotel'e geçti.

  Siniora'nın beraberinde yaklaşık 20 bavul getirdiği gözlerden kaçmadı. Siniora ve ailesinin pazar gününe kadar Bodrum'da tatil yapacağı perşembe günü sabah saatlerinde lüks bir ahşap yat ile mavi yolculuğa çıkacağı öğrenildi. Siniora'nın havalimanından çıkışında oldukça neşeli olduğu ve VIP bölümünde, Kaymakam Aslan'dan Bodrum'da mevsimlik hava durumu ve tarihi yerlerle ilgili bilgiler aldığı öğrenildi.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı