Gündem Haberleri

  Lise öğrencisi, ustura ile arkadaşını yaraladı

  Osman SAK/ORHANELİ(Bursa), (DHA)
  21.02.2006 - 15:12 | Son Güncelleme:

  Bursa'nın Orhaneli İlçesi’nde pansiyonda kalan lise öğrencisi 16 yaşındaki A.İ., üzerine kitap arasında bulunan kağıtları üfleyen aynı yaştaki arkadaşı E.S.'yi ustura ile göğsünden yaraladı. Ameliyata alınan E.S. hayati tehlikeyi atlatamazken, gözaltına alınan A.İ. adliyeye çıkartılacak.

  Orhaneli Lisesi Pansiyonu’nda yatılı eğitim gören, Meslek Lisesi 2'inci sınıf öğrencisi A.İ., dün akşam aynı pansiyonda kalan Anadolu Lisesi Öğrencisi E.S. ile, kitap arasında bulunan kağıtları üzerine üflemesi nedeniyle tartıştı. İddiaya göre tartışmanın küfürleşmeye dönüşmesi üzerine A.İ. ustura ile E:S.'yi göğsünden yaraladı. E,S. ambulansla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata edildi. Durumu ağır olan E.S.'nin yoğun bakım servisinde tedavi gördüğü açıklandı.

  Arkadaşını yaraladıktan sonra gözaltına alınan A.İ.'nin, “E. ile aynı masada oturuyorduk. Kitabının arasında bulunan cam parçaları ve kağıtları üzerime üfledi. Yapma diyince küfür etti. Ben de sinirlenip yanımdaki usturayı çıkardım. hamle yapnca usturamın üzerine düşüp yaralandı. Kendisini isteyerek yaralamadım” diye ifade verdiği öne sürüldü.
  A.İ, ‘Adam yaralamak’ suçundan adliyeye çıkartılacak.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı