GeriGündem Leyla değil TRT mecnun
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  182
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Leyla değil TRT mecnun

Leyla değil TRT mecnun
refid:24558839 ilişkili resim dosyası

Yapımcılığını Eflatun Film'in üstlendiği TRT'nin sevilen dizisi Leyla ile Mecnun yayından kaldırıldı.

Dizinin yapımcısı film şirketi Facebook sayfasından şu açıklamayı yaptı:

"Yapımcılığını üstlendiğimiz Leyla ile Mecnun adlı dizinin yayından kaldırıldığı TRT yönetimi tarafından şirketimize bildirilmiştir. Emeği geçen herkese; özellikle de seyircilerimize herşey için çok teşekkür ederiz."


Leyla ile Mecnun dizisi oyuncuları daha önce Gezi Parkı eylemlerine destek vermişti. Oyuncular Gezi Parkı'nda çektikleri bir videoyu internet üzerinden izleyicileri ile paylaşmıştı.

LEYLA İLE MECNUN EKİBİNDEN GEZİ PARKI EYLEMLERİNE DESTEK

'İNTERNETTE İZLENİYOR AMA...'

TRT yetkilileri ise konuyla ilgili şunları söyledi:

“Dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmayacağına gelecek hafta karar verilecek. Konuyla ilgili dizinin yapımcısı Onur Ünlü’yü Ankara’ya davet ettik. Dizinin reytinglerinin giderek düştüğünü kendisine söyledik. Ancak ilginçtir, dizi internette ertesi gün inanılmaz izleniyor ancak kimse TRT’de izlemiyor. TRT’de diziyi nasıl izletebilirizi Onur Ünlü ile konuştuk. Şu anda değerlendirme aşamasındayız. Dizinin yayından kaldırılıp kaldırılmayacağına gelecek hafta karar verilecek.”;


TAYLAN'DAN AÇIKLAMA

Dizi oyuncusu Ahmet Mümtaz Taylan Twitter'dan yaptığı açıklamada, TRT'nin dizinin bitirildiğini Eflatun Film'e ilettiğini söyledi.

Taylan, "TRT Leyla & Mecnun'un bitirildiğini Eflatun Filme iletti. Desteğiniz için seyircimize gönülden teşekkürler. Her şey olur, her şey geçer!.." ve "L&M'severler; olağanüstü mesajlarınız için teşekkürler. Keşke işimizin tabiatına uygun biçimde vedalaşabilseydik ama hayat böyle. İyilikler!" ifadelerini kullandı.

4 FARKLI BAŞLIKLA TT OLDU

Leyla ile Mecnun'un yayından kaldırılmasının ardından diziseverler sosyal medyada tepkilerini dile getirdi.

Mesajlar Leyla, TRTyeSoruyorum, Mecnun'u ve leylailemecnunsuz hastag'i ile TT listesine girdi.

Leyla değil TRT mecnunYorumları Göster
Yorumları Gizle