Gündem Haberleri

  Lalahan'daki kazada yaralananların sayısı 59 oldu

  A.A.
  27.02.2006 - 12:47 | Son Güncelleme:

  Ankara-Kırıkkale yolu Lalahan yakınlarında sabah saatlerinde meydana gelen trafik kazasında yaralananların sayısının 59 olduğu belirlendi.

  Elmadağ'dan Ankara yönüne giden Özgür Küçükorhan yönetimindeki 06 CPB 03 plakalı özel halk otobüsü, Lalahan yakınlarında tali yoldan ana yola aniden çıktığı belirtilen İlker Çalış idaresindeki 06 AS 1690 plakalı kamyona çarptı.
  Bu arada kaza nedeniyle durmak zorunda kalan şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapan bir firmaya ait otobüse de bir servis aracı arkadan çarptı.

  Kazada, özel halk otobüsünün yolcuları ile sürücüsü Özgür Küçükorhan yaralandı. Kazada yaralanan 59 kişinin tedavi altına alındıkları hastanelere göre dağılımları şöyle:  Ankara Hastanesi: Mevlüt Semerci, Adem Güç, Abdullah Üzümcü, Ali Koçak, Ensar Utlu ile Melahat, Batuhan ve Satı Dinler.

  Numune Hastanesi: Ahmet Sarıbıyık, Lütfullah Sümbül, Mustafa Ün, Muradiye Erdem, Hulusi Ayıklı ile Sabri ve Medine Karakaya.

  Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesi: Mehmet Hazar, Bayram Meral, Üzeyir Büyükçakır, Hacı Ömer Karakülah, Şener Uza, Dudu Keser, Nesibe Güven, Cemile Karakulu, Halime Pehlivan, Nazmi Yücelen, Selim Sarıtaş.
  Elmadağ Devlet Hastanesi: Mesut İncedere, Özgür Özgürlük, Hüseyin Kıcım, Atila Dilaver, Cevdet Kuzu, Merve Tercan, Haydar Güzel, Hasan Yaman, Mehmet Dinler, Erhan Keser, Müge Utlu, Satılmış Karagöz, Şakir Bostan, Selçuk Akkuzu, Musa Özel, Selime Özgen, Saim Çetin, Erdoğan Bağcı, Adem Yaman, Cevdet Soydan ile Mürsel ve Gülseren Göğner.

  İbni Sina Hastanesi: Dilaver Aktaş, Serkan Kaplan, Olcay Akbulut ile Ali Osman, Yasin ve Özgür Küçükorhan.

  Hacettepe Hastanesi: Mustafa Bulanık, Kemal Karakuş, Sadettin Altıner ile Sefer ve Serdal Çetintaş.
  Yaralıların genel durumlarının iyi olduğu bildirildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı