GeriGündem Lagerfeld ile Paris buluşması
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  8
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Lagerfeld ile Paris buluşması

Lagerfeld ile Paris buluşması
refid:9373649 ilişkili resim dosyası

Dünyaca ünlü tasarım devi Karl Lagerfeld ile Tülin Şahin, Paris'te bir araya geldi.

İŞTE O ÇOK ÖZEL PARTİ

Dünyaca ünlü tasarım devi Karl Lagerfeld ile manken Tülin Şahin, Lacoste'un Paris'teki davetinde bir araya geldi. Lagerfeld, güzelliğine hayran kaldığı Şahin'e "Turkish beauty" (Türk güzeli) diyerek iltifat etti.
Seine Nehri'nde dolaştılar
Fransız spor giyim markası Lacoste, 75'inci yılını Paris'te, 800 kişilik La Paquebot adlı yatta verdiği parti ile kutladı. Partiye Paris ve New York sosyetesinin yanı sıra sanat ve moda dünyasının en önde gelen isimleri katıldı. Gecenin sürpriz konuğu ise dünyaca ünlü tasarım devi Karl Lagerfeld'di.

Lagerfeld ile Paris buluşması
Tülin'e ilgi büyük oldu
Birlikte çalıştığı top modelleri de bu partide ağırlamak isteyen Lacoste yönetimi, Türkiye'den sadece Tülin Şahin'i davet etti. Partiye eşi Mehmet Özer ile katılan Şahin, Lacoste'un başkanı Michel Lacoste ile yaptığı samimi sohbetle dikkat çekti. Güzel manken, bir ara şeref konuğu Karl Lagerfeld ile de bir araya geldi.
Turkish beauty
Karl Lagerfeld, Tülin Şahin ile karşılaştığında ona ilk olarak hangi ülkeden olduğunu sordu. Türk olduğunu öğrenince, "Turkish beauty" (Türk güzeli) diye iltifat eden efsane tasarımcı, ardından güzel mankenin beline sarılarak dünya basınına poz verdi.
Gönüllü mankenler
Tülin Şahin, Paris'teki partiye Lacoste'un 75. Yıl koleksiyonuna ait bir ceket ve ilkbahar-yaz 2008 koleksiyonuna ait eflatun elbise ile katıldı. Timsah logolu çantası da dikkat çekiciydi. Ünlü mankenin eşi Mehmet Özer de tercihini gri timsahlı beyaz Lacoste polo ve toprak rengi Lacoste pantolondan yana kullanmıştı.
Lacoste 75. yılını kutladı
Fransız spor giyim markası Lacoste, 75'inci yılını Paris'te düzenlenen görkemli bir parti ile kutladı. Partiye, Lacoste'un Yönetim Kurulu Başkanı Michel Lacoste, dünyaca ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld ve Türkiye'den Tülin Şahin de katıldı.
Ünlü spor giyim markası Lacoste, 75'inci yılı şerefine Visionaire dergisiyle ortak bir moda çalışmasına imza attı ve tasarımcı Karl Lagerfeld, yönetmen Pedro Almadovar, REM'in solisti Micheal Stipe'ın da aralarında bulunduğu 12 ünlü isme 75 yıllık efsane polo tişörtleri yeniden tasarlattı. Tişörtler, aralık ayında, dünyada sadece 4 bin adet basılacak olan Visionaire dergisiyle birlikte satışa sunulacak. 12 ayrı modelden oluşan tişörtler, dergiyle birlikte 250 dolara, Barneys New York, Paris Colette, Milano 10 Corso Como, Dover Street Market gibi ünlü mağazalardan
/images/100/0x0/55eb6694f018fbb8f8beb567
satın alınabilecek. Türkiye'ye ise tanıtım amaçlı olarak sadece 28 adet dergi ve tişört seti gelecek. Visionaire dergisinin "54 Sport" adıyla anılan bu özel sayısının ve Lacoste için hazırlanan 75'inci yıl özel koleksiyonunun tanıtımı, 1 Temmuz'da Paris'te düzenlenen görkemli bir partiyle kutlandı. Seine Nehri üzerinde 800 kişilik La Paquebot yatında verilen partiye Paris ve New York sosyetesinin yanı sıra sanat ve moda dünyasının duayenleri katıldı. Gecenin sürpriz konuğu ise dünyaca ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld'di.
Dünya basınının gözü Tülin'deydi
Dünyada birlikte çalıştığı top modelleri partide ağırlayan Lacoste yönetimi, Türkiye’den de Tülin Şahin’i davet etti. Partiye eşi Mehmet Özer ile katılan ünlü top model, Lacoste'un 75'inci yıl koleksiyonuna ait bir ceket ve yine Lacoste'un ilkbahar-yaz 2008 koleksiyonuna ait eflatun, mini bir elbise giydi. Timsah logolu ilginç çantası ile dikkat çeken Şahin'in eşi Mehmet Özer de tercihini beyaz Lacoste polo ve toprak rengi Lacoste pantolondan yana kullandı. Lacoste'un Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su Michel Lacoste ile yaptığı samimi sohbetle dünya basınının ilgisini çeken Tülin Şahin, gecenin en önemli konuğu Karl Lagerfeld ile de objektiflere poz verdi. Ünlü modacı, Şahin'e önce hangi ülkeden olduğunu sordu, Türk olduğunu öğrenince de "Turkish beauty" (Türk güzeli) diyerek beline sarıldı. Lacoste'un tasarımcısı Christophe Lemaire'in gece boyunca övgüler yağdırdığı Şahin, partide dağıtılan su tabancalarıyla çevresindekileri ıslattı. Ünlü model, Paris'te geçirdiği üç gün boyunca ünlü fotoğrafçı Zeynel Abidin'le bir moda çekimi gerçekleştirdi. Lacoste ürünleriyle yapılan çekim, önümüzdeki günlerde Hello dergisinde yayınlanacak.

Naomi Campbell'ın elinden tutması ve onu yeni favori modeli ilan etmesiyle tanınan Kanadalı süpermodel Coco Rocha da partideydi.

Kırmızı tabanlı ayakkabılarıyla ün yapan Fransız ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin ve Vogue Avrupa editörü Hamish Bowles birlikte poz verdi.

Üç kez üst üste en iyi prodüktör dalında Grammy ödülünün sahibi olan Ronson geceye Gwen Stefani'nin üvey kızı manken Daisy Lowe ile birlikte geldi.

False
Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle