Gündem Haberleri

  Laf atma cinayeti davasında 25 yıl hapis

  İsmail AKDUMAN/SAMSUN, (DHA)
  09.05.2008 - 14:32 | Son Güncelleme:

  SAMSUN’da annesine laf atan inşaat işçisi 37 yaşındaki İsmail Ünlü’yü bıçaklayarak öldürmekten yargılanan 22 yaşındaki Musa Koç, 25 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

  Kökçüoğlu Mahallesi’nde 2006 yılının Ağustos ayında meydana gelen olayda, inşaat işçisi olan İsmail Ünlü, sokak ortasında çıkan kavga sırasında 10 yerinden bıçaklanarak ağır yaralandı ve kaldırıldığı hastanede öldü. Polis, görgü tanıklarının ifadeleri doğrultusunda mahallenin gençlerinden Musa Koç’u gözaltına aldı.

  Sorgusunda İsmail Ünlü’yü kendisinin öldürdüğünü itiraf edince tutuklanan Musa Koç, hakkında Samsun 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ömür boyu hapis istemiyle yargılandı. Musa Koç savunmasında, “Arkadaşlarım daha önceden tanımadığım İsmail Ünlü’yü göstererek, ‘Bu adam senin annene laf atmıştı’ dedi. Ben de yanına giderek onunla konuşmak istedim. Ancak konuşurken bana ve anneme küfür etti. Kavga etmeye başladık, onu bıçakladım. Bıçağı ise kaçarken boş bir arsaya attım. Pişmanım ve adeletinize güveniyorum” dedi.

  Mahkeme heyeti, Musa Koç’un çıkan dedikodulardan annesine laf atıldığını düşünerek hareket ettiğini hpafifletici neden kabul ederek ömür boyu hapis yerine 25 yıl hapse çarptırdı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı