Gündem Haberleri

  Kurultay Erdoğan’ın niyetini kursağında bırakacak

  ANKARA
  18.05.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

  CHP Genel Başkan Vekili Cevdet Selvi, Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Deniz Baykal’la ilgili yaptığı son açıklamalara sert tepki gösterdi.

  Erdoğan’ı “dedikoducu” olarak niteleyen Selvi, “CHP kurultayı, gözünü yatak odalarına dikmekten öte, CHP yönetimine de diken Sayın Erdoğan’ın niyetini kursağında bırakacak” dedi. Selvi, dün yaptığı yazılı açıklamada şunları vurguladı:
  “Başbakan’ın emek ve inanç sömürüsü, hakaret ve dedikoduyla ülkenin yönetilemeyeceğini anlaması; bu kirli oyunun tezgahlayıcılarıyla, komplodan yararlanmaya çalışanların da umduklarını bulamaması, dedikoducu Başbakanı çok rahatsız etmiş, giderek panikletmiş ve korkuya sevketmiştir. Bu korku ve paniğin sonucu olarak
  Sayın Başbakan elini CHP’nin içine uzatmaya çalışarak fitne ve fesat ocağına odun taşımaya başlamış, haddini aşarak CHP’lilere, CHP yönetimine akıl vermeye, yol göstermeye kalkışmıştır. CHP kurultayı, tüm etik değerleri çiğneyen, elini siyasi partilerin içine sokan, dilini sorumsuzca kullanan ve gözünü yatak odalarına dikmekten de öte, CHP yönetimine de diken Sayın Erdoğan’ın niyetini kursağında bırakacak, ona ‘sen kimsin’ diyerek, Başbakanı ciddiyete ve sorumluluğa davet edecektir.”
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı