Gündem Haberleri

  Kurtlar Vadisi Pusu 266.yeni bölümde Zeynep'in sırrı ne | Kanal D izle

  Hürriyet Haber
  08.10.2015 - 17:34 | Son Güncelleme:

  Kurtlar Vadisi Pusu 266.yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00'da Kanal D ekranlarında izlenebilecek. Asa'nın sırrı ortaya çıkacak mı? Polat'ı bekleyen büyük sürpriz ne?

  İlk bölümü 15 Ocak 2003’te yayınlanmaya başlayan Kurtlar Vadisi efsanesi 2007 yılından itibaren Kurtlar Vadisi Pusu adıyla yayınlanıyor. Kurtlar Vadisi Pusu yayınlandığı ilk günden beri “Kendi gününde kendi saatinde” sloganıyla Perşembe günleri saat 20.00’de ekrana geliyor…

  Türk Televizyonculuk tarihinin kendinden en çok bahsettiren yapımı olurken, aradan geçen uzun yıllara rağmen bu özelliğini hala sürdürüyor.
  Dizide, Polat Alemdar ve ekibinin Türkiye’yi karıştırmak isteyen karanlık güçlere karşı mücadelesi anlatılırken, kendi hayatını ülkesine adayan bir adamın zorluklarla dolu mücadelesi ortaya konuyor.

  Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli ve Ertan Saban gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu yine nefes kesecek sahneleriyle bu akşam saat 20.00'da Kanal D ekranlarında..

  Uzun yıllar sonra karşısına çıkan Zeynep’in sırrının peşine düşen Polat Alemdar, büyük bir sürprizle karşı karşıya geliyor!

  KURTLAR VADİSİ PUSU 266. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

  KANAL D CANLI YAYIN İZLEME LİNKİ

  KURTLAR VADİSİ PUSU'NUN 265. BÖLÜMDE NELER OLDU?

  Leylasını en mutlu gününde düşmanlarının saldırısı sonucu kaybeden Polat Alemdar daha acısını içine gömmeden, bir darbe de KGT’ye yapılan baskında yemiş, Akif ve Aynur’a başta olmak üzere KGT’nin tamamını kaybetmişti.

  Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli ve Ertan Saban gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu yine nefes kesecek sahneleriyle bu akşam saat 20.00'da Kanal D ekranlarında..

  Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu haftaki bölümünde heyecan ve aksiyon hız kesmeden devam ediyor. Hayatları geçmişte kesiştiği ortaya çıkan ve uzun yıllar sonra karşılaşan Polat’la Zeynep arasındaki esrar perdesi yavaş yavaş kalkıyor…

  Hoca hakkında aldığı önemli bir haber üzerine Cahit’le birlikte Irak’a giden Polat Alemdar kendini, Irak’ın enerji kaynaklarını ele geçirmeye çalışan karanlık güçlerle büyük bir savaşın içinde buluyor…

  Yüce Majeste’nin asasını ele geçiren Gölge ise, Polat Alemdar’ı ortadan kaldırmak için yeni ortaklar ve sinsi planlar peşinde koşuyor…Kurtlar Vadisi Pusu hayranlarını, yine soluksuz izleyeceği bir bölüm daha bekliyor…

  Kurtlar Vadisi Pusu 266.yeni bölümde Zeynepin sırrı ne | Kanal D izle


  264. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

  Kurtlar Vadisi Pusu hızlı başladı. Polat'ın tüm ekibi bir anda yok edildi. Kıbrıs'taki tatili zehir olan, Leyla'yı kaybeden Polat, bir şok da İstanbul'a dönünce yaşıyor. Asayı geri almaya çalışan güçler Polat Alemdar'ın gizli üssünü yerle bir ediyor.
  Fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu hasreti sona erdi. Polat Alemdar bu yıl da kendini birbirinden değişik zorlu görevlerde ve serüvenlerde bulacak.

  ‘ASA’NIN BÜYÜK SIRRI NE?

  Polat Alemdar’ın Yüce Majeste’den ele geçirdiği ve büyük bir gizlilik içinde koruduğu “Asa’nın Büyük Sırrı” da yeni sezonun ilk bölümünde ortaya çıkıyor. Peki Asayı Polat Alemdar’ın elinden almak için her türlü yola başvuran bu acımasız yeni düşmanlar kim?

  VADİ'YE YENİ TRANSFERLER

  DEFNE SAMYELİ

  Efsane dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon, kendisini hem oyuncu hem de haber sunucusu olarak tanıdığımız Defne Samyeli de dahil oluyor. Samyeli, inatçı ve mücadeleci bir karaktere sahip olan ajan Zeynep’i canlandıracak.

  Kurtlar Vadisi Pusu 266.yeni bölümde Zeynepin sırrı ne | Kanal D izle

  ERTAN SABAN

  Elveda Rumeli gibi başarılı yapımlarda rol alan ünlü oyuncu Kurtlar Vadisi Pusu dizisindeki Gölge karakterini Hürriyet Kelebek'e verdiği röportajda "Polat Alemdar ile karşı karşıya gelecek etkin bir karakter. O bir beyin. Kendine göre planları, amacı ve misyonu var. O amaçlarını gerçekleştirmek için bir ekibe ve onun için ölebilecek insanlara sahip" diye anlattı.

  Kurtlar Vadisi Pusu 266.yeni bölümde Zeynepin sırrı ne | Kanal D izle

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı