Gündem Haberleri

  Kurban bu kez Ö.K.

  Nuri ÇAĞLAR/Tekirdağ (DHA)
  23.10.2003 - 02:02 | Son Güncelleme:

  Tekirdağ'da 14 yaşındaki Ö.K'ya 7 kişinin tecavüz ettiği ortaya çıktı. Linç tehlikesine karşı gece yarısı adliyeye götürülen sanıklar cezaevine konuldular.

  Mardin'de 29 kişinin tecavüzüne uğrayan 12 yaşındaki N.C., Sivas Zara'da 7 kişinin tecavüzüne uğrayan 11 yaşındaki Y.E. olaylarının bir benzeri de Tekirdağ Şarköy'de yaşandı. Aldığı bir ihbarı değerlendiren polis, 14 yaşındaki ilköğretim öğrencisi Ö.K.'ya çeşitli tarihlerde bazı kişilerin tecavüz ettiğini belirledi. Anne ve babası İstanbul'da bulunan ve Şarköy'de babaannesi ile birlikte yaşayan Ö.K'nın yapılan kontrolünde bakire olmadığı anlaşıldı.

  Tehdit edip korkutmuşlar

  Ö.K.'nın ifadeleri doğrultusunda polis, Cüneyt Y. (67), Hüseyin Can T.(66), Yusuf G. (49), Serkan K. (29), Hasan Ç. (22), Erdinç Ş. (21) ve 14 yaşındaki S.B.'yi gözaltına aldı. Bir yıldan beri küçük kıza tecavüz ettikleri iddia edilen sanıkların, Ö.K.'yı kimseye anlatmaması için tehdit edip korkuttuğu da ortaya çıktı. 7 sanık, lince karşı gece yarısı yoğun güvenlik önlemleri altında götürüldükleri adliyede tutuklandı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı