Gündem Haberleri

  Kullanıcı dostu modem

  Hürriyet İnternet
  11.08.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  İnternet ve ağ bağlantı ürünleriyle tanınan USRobotics, mevcut ve potansiyel kullanıcılarının görüş ve düşünceleri doğrultusunda geliştirdiği USR819112 ADSL2+ modemi duyurdu. Yeni modem, sadece Ethernet üzerinden değil, USB portundan bağlanarak da kullanılabiliyor. Ürünün dikkat çeken niteliklerinin başında, yeni gelişmeler ışığında ekstra özellikler eklenebilmesi geliyor.

  USRobotics tarafından geliştirilen USR819112 ADSL2+, yeni gelişmeler ışığında kullanıcılar tarafından ekstra özellikler kazanabiliyor. Böylece kullanıcılar, son teknolojik gelişmelerden yararlanabilmek için yeni cihaz almak durumunda kalmıyor ve ödedikleri paranın karşılığını sadece bugün değil, gelecekte de alabiliyorlar.

   

  USR819112, 24 Mbps'ye kadar bağlantı hızını destekliyor. Fast Ethernet anahtarlarıyla ya da kablosuz erişim noktasıyla modemi kullanacak kişi sayısı kolayca artırılabiliyor. Dahili SPI güvenlik duvarı ile kullanıcılar, dışarıdan gelecek saldırılara karşı ağlarını en iyi şekilde koruyabiliyor. Ebeveyn kontrolleri ile çocukların İnternet'teki zararlı Web sitelerinden korunması sağlanırken, iş amaçlı kullanımlarda maksimum güvenliği sağlamak amacıyla PPTP, IPSec ve L2TP için VPN desteği de düşünülmüş.

   

  Konuyla ilgili bir açıklama yapan USRobotics Türkiye Satış Müdürü Yosi Rafael, ADSL kullanıcı sayısının Türkiye'de hızlı bir artış gösterdiğini söyledi. USR819112'nin hesaplı bir modemde yüksek performans ve esnekliği bir arada isteyen kullanıcı kesimi için ideal olduğunu dile getiren Rafael, ürünün geliştirilmesinde kullanıcıların görüş ve isteklerini dikkate aldıklarını kaydetti. Rafael, "Kullanıcılarımızın düşünceleri bizim için çok değerlidir. Onlardan gelen görüşler doğrultusunda ve onların ihtiyaçlarına hitap edecek bir ürünü geliştirip sunmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz" dedi.

  Etiketler:
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı