Gündem Haberleri

  Küfür kavgası cinayetle bitti

  Özgür YILMAZ/ALANYA (Antalya), (DHA)
  09.02.2011 - 12:03 | Son Güncelleme:

  ANTALYA’nın Alanya İlçesi’nde 36 yaşındaki Mahmut Yılmaz, kendisine küfrettiğini iddia ettiği aynı yaştaki Mehmet Yaman’ı göğsünden 7 kez bıçaklayarak öldürdü.

  Olay saat 01.00 sıralarında, meydana geldi. Derneğe gelerek Mahmut Yılmaz’a küfrettiği iddia edilen Mehmet Yaman, daha sonra sigara içmek için binanın dışına çıktı. Bunun üzerine Yılmaz da Yaman’ın peşinden gitti. Daha önceden aralarında husumet bulunduğu iddia edilen ikili, karşılıklı küfürleşti. Tartışmanın büyümesi üzerine Yılmaz, Yaman’ı göğsünden 7 kez bıçaklayarak kaçtı. Ağır yaralanan Yaman, götürüldüğü Başkent Üniversitesi Alanya Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde öldü.

  Geniş çaplı çalışma başlatan polis, Mahmut Yılmaz’ı saat 02.00 sıralarında bir erkek öğrenci yurdunun arkasında yakaladı. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde sorguya alınan Yılmaz, Yaman’ın dernek binasına alkollü geldiğini ve içeridekilere küfretmeye başladığını söyledi. Yaman’ın daha sonra dışarı çıkarak kendisine de küfrettiğini iddia eden Yılmaz, bu yüzden kendisini kaybettiğini ve üzerinde taşıdığı bıçakla onu bıçakladığını kaydetti.

  Olayla ilgili dernek işletmecisi 50 yaşındaki M.Z. de gözaltına alındı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı