Gündem Haberleri

  Küçük ‘baba’ların kanlı çatışması

  Burak AKBULUT/İSTANBUL
  22.03.2005 - 01:55 | Son Güncelleme:

  Ünlü babalardan Dündar Kılıç’ın torunu İsmail Onur Özbizerdik ile bir barda tartışan Mehmet Merih’in, Etiler’de Royal Motors adlı galerideki barış buluşmasında kan döküldü. İki grup arasında çıkan çatışmada 1 kişi öldü, 2 kişi ağır yaralandı.

  KÜÇÜK babaların barışma randevusunda silahlar konuştu. Ünlü babalardan Dündar Kılıç’ın torunu İsmail Onur Özbizerdik ile Mehmet Merih arasında bir süre önce bir barda çıkan tartışma dün kanlı bitti. İddiaya göre Mehmet Merih, dün Özbizerdik’e ‘Gel barışalım’ diyerek haber gönderdi. Özbizerdik yanında eski DYP İl Başkanı Orhan Keçeli’nin oğlu olduğu iddia edilen Nedim Keçeli ve adamları ile saat 19.45 sıralarında randevu yeri olan Etiler Nispetiye Caddesi’ndeki Royal Motors isimli galeriye geldi.

  Silahlar konuştu

  Mehmet Merih ve uluslararası uyuşturucu kaçakçısı Hacı Muhittin Bektaş’ın oğlu Yılmaz Bektaş’ın olduğu grup ile Özbizerdik’in grubu arasında bir süre sonra yine tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine taraflar silahlara sarıldı. Kısa süren çatışmanın sonunda Özbizerdik’in 23 yaşındaki koruması Ömer Coşkun olay yerinde hayatını kaybetti. Mehmet Merih kafasından, Yılmaz Bektaş ise karın boşluğundan ağır yaralandı. Yaralılar Çağlayan Florance Nightingale Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyat edildi. Özbizerdik ve grubu kaçtı.

  Royal Motors’un avukatı Güzin İlbi; ‘Olayın şirketimizle alakası yok. İki müşteri arasında gelişen bir tartışma’ dedi. Bir emniyet yetkilisi de olayla ilgili şöyle konuştu: ‘İsmail Onur Özbizerdik ile geçtiğimiz günlerde bir barda tartışan Mehmet Merih, Özbizerdik’i barışmak üzere dün Royal Motors’a çağırmış. Özbizerdik’in adamlarıyla birlikte gelmesi üzerine iki grup arasında yeniden tartışma çıkmış. Tartışmanın sonunda çıkan çatışmada Ömer Coşkun olay yerinde hayatını kaybetmiş, iki yaralı da hastaneye kaldırılmış. Olayla ilgili soruşturma sürüyor’ açıklamasını yaptı.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı