Gündem Haberleri

  Kredi kartıyla sipariş verdi mi

  Hürriyet Haber
  21.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ünlü popçu Serdar Ortaç'ın, kredi kartıyla manken siparişi verdiği haberi, magazin dünyasını karıştırdı. Ortaç, bu iddialara ne cevap verdi.

  Gündeme bomba gibi düşen "Serdar Ortaç, kredi kartıyla manken siparişi verdi" haberi, ortalığı karıştırdı. Ortaç'ın kredi kartıyla hangi amaçla manken siparişi verdiği merak konusu oldu. Kimliğinin tanınmaması için kredi kartıyla sipariş verdiği iddia edilen Serdar Ortaç'ın, arkadaş grubuyla mankenleri buluşturup eğlence düzenlediği iddia ediliyordu.

  Bu iddiaların medyada yer alması üzerine Serdar Ortaç'ın sahibi olduğu Ortaç Müzik'ten açıklama geldi. Açıklama şöyle:

  "Gazetelerde çıkan, 'kredi kartı ile manken siparişi' başlıklı haberlerde adı geçen Serdar Ortaç 'ın, habere konu olan şahıslarla hiçbir ilgisi yoktur. Serdar Ortaç'ın klibi bahane edilerek, Serdar Ortaç'ın kontrolü dışında , klibi için mankenlerle görüşmeler yapılmıştır. Serdar Ortaç'ın tüm kliplerini, profesyonel yönetmenler firmalar üstlenmiştir. Bu video kliplerin tümünün oyuncu seçimleri, yönetmen ve tarafından yapılmış olup, her biri faturalıdır. Bu konuyla ilgili gazetelerde çıkan haberler tamamiyle asılsızdır. Haberi yapanlar hakkında, hukuki işlem süreci başlatılmıştır. Ortaç Müzik"

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı