Gündem Haberleri

  Kraliçe'nin askerleri böyle dağıttı

  DHA
  18.05.2008 - 10:53 | Son Güncelleme:

  İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in Türkiye ziyareti kapsamında Karaköy Limanı`na demirleyen İngiliz uçak gemisi ¨HMS Illustrious¨da görevli asker ve teknisyenler Taksim`deki bir barda kostüm partisi verdi.

  İŞTE BÖYLE DAĞITTILAR

  Taksim İstiklal Caddesi üzerinde bulunan Turkısh Bar`da ilginç bir kostüm partisi yapıldı. Bar görevlisi  Ömür Uğurlu, Kraliçe Elizabeth`in gemisinde görevli askerlerin kostüm partisi verdiğini söyleyerek, ¨Normalde konseptimiz disco-bar değil. Fakat iki gün önce bize başvurdular. Kostüm partisi yapmak istediklerini söylediler. Biz de onlara mekanı kapattık¨ diye konuştu.

  Yaklaşık yüz kişinin katıldığı partide içki, su gibi tüketildi. İlginç kostümler giyen İngilizler, içkininde etkisiyle gecenin ilerleyen saatlerinde eğlencenin dozunu kaçırdı. Birinci kattaki barın İstiklal Caddesi`ne bakan pencere ve balkonlarına çıkan turistleri vatandaşlar yolda durup, şaşkın bakışlarla izledi. Alkolü fazla kaçıran İngilizler röportaj esnasında sorulara cevap vermekte zorlandı. Eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

  Barın caddeye bakan balkonlarına çıkan turistleri vatandaşlar şaşkın bakışlarla izledi.

   

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı