GeriGündem Kraliçe yüzünden birlikte yatamadılar
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kraliçe yüzünden birlikte yatamadılar

UZUN zaman birlikte toplum içine çıkamayan Prens Charles ile sevgilisi Camilla Parker Bowles, nihayet gönüllerince bir tatil yapmayı başardılar.

Bir tekneyle Akdeniz'e açılan Prens Charles ve Camilla'nın tatil görüntüleri Fransa'nın haftalık dergilerinden Paris-Match'in son sayısında yer aldı. Charles ve Camilla'nın bu görüntüleri, Charles'ın feci bir kazada yaşamını yitiren eşi Prenses Diana ile sevgilisi Dodi'nin 1997 yazında yaşadığı mutlu günleri hatırlattı. O dönemde çok sayıda fotoğrafı basına yansıyan iki sevgili, yazın son günlerinde 31 Ağustosta Paris'te geçirdikleri kazada can vermişlerdi.

CAMILLA'YA KULÜBE

Paris-Match Dergisi, Charles ve Camilla'nın teknede aynı yatağı paylaştığını belirterek jet sosyetede uzun süre konuşulan söylentilere de yer verdi. Dergi, Camilla'nın Kraliçe Elizabeth'in ‘‘resmi’’ davetlisi olarak gittiği Balmoral Şatosu'nda gecelerini Charles'tan ayrı geçirmek zorunda kaldığını yazdı. Habere göre Camilla, kraliçe tarafından ilk kez huzura kabul edilmenin heyecanıyla gittiği Balmoral Şatosu'nda bahçedeki bir kulübede yatmak zorunda kaldı. Saray kaynaklarına göre Camilla'dan ‘‘Kara Melek’’ diye bahseden kraliçe, şatoda ağırlamış olmasına karşın oğlunun sevgilisine hálá ısınabilmiş değil.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle