Gündem Haberleri

  Kraliçe Rania kucağında bebeğiyle İstanbul’a geldi

  Şenol COŞKUNER Tamer YÜKSEL / İSTANBUL
  23.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Ürdün Kraliçesi Rania, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın düzenleyeceği konferansa onur konuğu olarak katılmak üzere İstanbul’a geldi. Uçaktan kucağında bebeğiyle birlikte inen Rania güzelliği ve sempatik tavrıyla ilgi çekti.

  KRALİÇE Rania El Abdullah, Boeing 737 tipi özel bir uçakla, 14 aylık oğlu Haşim ile birlikte dün saat 19.15'te İstanbul’a geldi. Rania’yı Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi’nde Dışişleri Bakanlığı İstanbul Temsilcisi Büyükelçi Fazlı Keşmir ile İstanbul Valisi Muammer Güler’in eşi Neval Güler karşıladı. Uçaktan kucağındaki çocuğuyla birlikte inen Kraliçe Rania, güzelliği ve sempatik tavırlarıyla dikkat çekti.

  Uçaktan inişinin ardından Neval Güler ile sohbet eden Kraliçe Rania, Devlet Konukevi’nde hiç dinlenmeden havalimanından ayrılarak Ritz Carlton Oteli’ne gitti. Rania, oğlu Haşim'i, uçaktan inerken olduğu gibi makam aracına kadar kucağında taşıdı. Kraliçe Rania, Anne Çocuk Eğitim Vakfı tarafından yarın Swiss Otel’de düzenlenecek "Toplumsal ve Ekonomik Kalkınma İçin Erken Çocukluk Eğitimi" konulu konferansa onur konuğu olarak katılacak.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı