GeriGündem Kötü adamdan gençlere nasihat
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kötü adamdan gençlere nasihat

Kötü adamdan gençlere nasihat
refid:12987694 ilişkili resim dosyası

Yeşilçam'da yıllarca oynadığı kötü adam rolüyle tanınan Nuri Alço gençlere faydalı olma amacıyla, onlara nasihat verecek bir film çekmeyi planladığını söyledi.

Sinemada her zaman kötü karakterleri canlandıran bir kişi olarak tanındığını anlatan Alço, gençleri çok sevdiğini belirterek, “Onlara örnek olmak gerekiyor. Bir sanatçı, aktör olarak gençleri çok seviyorum. Onlara her zaman destek olmuşumdur. Bir sanatçının en kötü adamı bile en iyi şekilde oynaması gerekir. Onlara nasihat verecek, örnek olacak kişi olarak kendimi onlara adadım ve böyle bir rolü seçtim. Çok da mutluyum.” dedi.

Özellikle üniversite öğrencilerine yönelik olarak bir proje hazırladığını, bu kapsamda halen senaryosu ve maddi boyutuyla ilgilendiği bir sinema filmi çekeceğini ifade eden Alço, yakın zamanda söz konusu filmin çekimlerine başlayacağını ümit ettiğini kaydederek, şunları söyledi:
“Anadolu'daki kentlerden gelen gençlerin büyük şehirlerdeki üniversitelerde okumaları, ailelerden kopmaları, bir takım imkansızlıklar içinde imkanı olanlarla bir araya gelmeleri çok büyük uçurumlar yaratıyor. Bazı gençlerimiz kötü yollara yönelebiliyor, kötü alışkanlıklar edinebiliyorlar. Gençlerin sıkıntıları anlatacak, onlara nasihat vericek bir film projesi olacak. Örneklerle anlatacağız. Her konuyu içerecek çok güzel bir çalışma olacak.”
Filminde her şeyi dile getireceğini sözlerine ekleyen Alço, “Gençleri uyarıcı bir proje olacak. Çok kısa bir zamanda projeyi hayata geçirmeyi istiyorum. Ancak sponsorlara ihtiyaç duyuyorum” diye konuştu.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle