Gündem Haberleri

  Korkunç iddia: Müdür ve hizmetli açığa alındı

  İHA
  04.10.2017 - 20:58 | Son Güncelleme:

  Denizli'nin Pamukkale ilçesinde bir ilkokul ve ortaokulun bahçesindeki tek katlı lojmanda, hizmetlinin uyuşturucu kullandığı iddiası mahalleyi karıştırdı. Olayla ilgili açılan soruşturma kapsamında okul müdürü ve hizmetlinin açığa alındığı bildirildi.

  Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bir ilkokul ve ortaokulda hizmetli B.E.’nin, okul bahçesinde kaldığı lojmanda uyuşturucu kullandığı ve ticaretini yaptığı iddia edildi. İddia üzerine bazı öğretmenler ve öğrenci velileri harekete geçerek, durumu jandarmaya bildirdi.

  İÇKİ VE UYUŞTURUCU

  Okula gelen jandarma ekipleri, B.E.'yi gözaltına aldı. Olayla ilgili soruşturmayı genişleten jandarma ekipleri, açığa alınan B.E.'nin kaldığı okul bahçesindeki lojmanda arama yaptı. Lojmanın çevresinde içki şişesi ile uyuşturucu içiminde kullanılan plastik şişe bulundu. Lojmanın içinde ise herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmadığı belirtildi.

  AÇIĞA ALINDI

  Milli Eğitim Müdürlüğü, idari soruşturma başlatarak okula müfettiş gönderirken, okul müdürü A.Y.'nin de hakkında açılan soruşturma kapsamında açığa alındığı belirtildi.

  Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Etiketler: müdür , son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı