Gündem Haberleri

  Köprüde sır intihar

  Hürriyet Haber
  04.09.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Mektubunda ‘Ölümümü basından gizleyin’ diye yazdı

  Bir süre önce kocasından ayrılan 30 yaşındaki Bikris, lüks otomobili ile önceki gece Boğaziçi Köprüsü'ne gelip, kendini boşluğa bıraktı.

  BOĞAZİÇİ Köprüsü'ne önceki gece kırmızı bir Alfa Romeo ile gelen 30 yaşındaki Bikris Kuzik, Boğaz'ın karanlık sularına atlayarak yaşamına son verdi. Bikris Kuzik'in bir süre önce eşinden ayrıldığı bildirildi. Köprü Koruma Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, saat 22.30 sıralarında Boğaziçi Köprüsü üzerinde Kadıköy yönüne giden 34 D 6753 plakalı kırmızı bir Alfa Romeo otomobilin durduğunu tespit etti. Aynı saatlerde, 155 Polis İmdat telefonuna Boğaziçi Köprüsü'nde duran otomobilden inen bir kadının korkuluklara doğru koştuğu ihbarı geldi.

  İntihar notu

  Kırmızı renkli otomobilin yanına gelen polis ekipleri içinde kimsenin bulunmadığını gördü. Kapıları açık olan otomobilde yapılan aramada intihar notu bulundu. Kocasından bir süre önce ayrıldığı belirlenen Bikris Kuzik'in pusulada bir neden göstermeden intihar ettiğinin yazıldığı belirtildi.

  Ceset bulunamadı

  Bilgisayar şirketi bulunan ve babasıyla Florya'da oturan Bikris Kuzik'in aynı notta polislerden, intiharını ailesine haber vermelerini ancak ölümünü basından gizlemelerini istediği de açıklandı. Deniz Polisi'nin Boğaz'da yaptığı sabaha kadar süren aramada, Bikris Kuzik'in cesedi bulunamadı. Korkunç haberi alan Bikris Kuzik'in ailesi, Florya'daki evlerine kapandı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı